صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام:

فرهنگ پیشگیری از ویروس کرونا در پالایشگاه گاز ایلام بطور جدی دنبال می شود

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه فرهنگ پیشگیری از ویروس کرونا در این واحد صنعتی بطور جدی دنبال می شود، گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک به سربازان سلامت استان بیش از یکهزار و 500 لباس یکبار مصرف و دو هزار عدد ماسک N95 تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، روح اله نوریان در دیدار با معاون دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام تصریح کرد: بیش از 400 لیتر آب ژاول برای رقیق سازی با 40 هزار لیتر آب به بخشداری چوار برای ضد عفونی معابر شهری و روستاهای اطراف این واحد صنعتی تحویل شده است.

وی خاطرنشان کرد: تشکیل جلسات کمیته سلامت با موضوع پیشگیری از ویروس کرونا، جمع آوری دستگاه های ثبت اثر انگشت، انجام تب سنجی از کلیه کارکنان در گیت های ورودی، تهیه مواد شوینده و ضدعفونی، ممانعت از ادامه کار کارکنان با بیماري زمينه اي و بیماری های تنفسی، تنها بخشی از اقدامات انجام شده در این واحد صنعتی است.

این مقام مسئول اظهار داشت: به منظور پیشگیری از ويروس كرونا و حفظ سلامت کارکنان، اقدامات قابل قبولی در زمینه تحویل ماسک های تنفسی و دستکش های یکبار مصرف، ضد عفونی کردن سرویس های ایاب و ذهاب، نظافت و گند زدایی دستگیره درب ها، پله ها و غیره انجام شده است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام ضمن قدردانی از اقدامات ارزنده شركت پالايش گاز ايلام در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کمک به جامعه سلامت استان، گفت: با شروع موج دوم كرونا، از ابتداي تيرماه نيازمند همراهي مردم و مسئولين در اجراي پروتكل هاي بهداشتي و پيشگيري از كرونا هستیم.

جمیل صادقی فر همچنين با اشاره به مصوبه ستاد استاني كرونا در خصوص تخصيص ساختمان درمانگاه نفت و گاز ايلام به دانشگاه علوم پزشكي و تجهيز اين درمانگاه براي مقابله با كرونا، از این همکاری ضمنی تشکر کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/17 - ١٤:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 337