صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهیدهاشمی نژاد در مراسم تقدیر از کارگران نمونه:

كارگران، اركان اصلي رونق توليد و پيشگامان جهش توليد هستند

طي مراسمي با حضور جمعي از مديران ارشد شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد مراسم تجليل از كارگران نمونه سال 1398 با فاصله گذاري اجتماعي و به صورت ويدئو كنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، سيدمجيد منبتي مدیر عامل شرکت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد، در مراسم تقدير از كارگران نمونه اين مجتمع گازي طي سخناني به اهميت جايگاه كارگران در صنايع كشور به خصوص صنعت عظيم نفت و گاز پرداخت و گفت: كارگران همواره در تحقق اهداف نظام جمهوري اسلامي، آباداني و پيشرفت اقتصادي كشور نقش غيرقابل انكاري دارند و اركان اصلي رونق توليد و پيشگامان جهش توليد در بازار كسب و كار هستند.

وي اظهار داشت: توسعه كشور در گرو مسئوليت پذيري و تعهد كارگران است، ضمن آن که حركت چرخه كار و تلاش با نيروي توانمند كارگري معنا پيدا مي‌كند، از این رو، اين عزيزان نقش بسزايي در زمينه توليد، روش و بهبود توليد، سرمايه گذاري، بازار كسب و كار و مواد اوليه دارند.

منبتي تصريح كرد: كارگران، اين تلاشگران بي ادعاي عرصه توليد گاز طبيعي در پالايشگاه خانگيران منشاء خدمات بزرگي به هزاران مشترك خانگي و صنايع هستند و موفقيت هاي كسب شده در تمامي حوزه ها در طول ساليان گذشته، مرهون زحمات و تلاش هاي كليه كاركنان و كارگران در اين مجتمع گازي است.

اين مقام مسئول اضافه كرد: وجود ذخاير عظيم خدادادي در دل زمين و وجود تاسيسات پالايشگاهي فرصت اشتغال و كسب و كار براي تعداد دو هزار نفر و كسب روزي حلال در اين منطقه را بوجود آورده است كه از اين بابت بايد شكرگزار خداوند متعال باشيم.

مديرعامل شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد همچنين به وضعيت شيوع كرونا اشاره و خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تدابير انديشيده شده، تصميمات مهمي در زمينه جلوگيري از شيوع و فراگيري ويروس، حفظ فاصله گذاري اجتماعي، رعايت موارد بهداشتي از جمله ضدعفوني سايت عملياتي و واحدهاي اداري، ضدعفوني معابر شهرستان، روستاهاي پيرامون و مجتمع هاي مسكوني و همچنين توزيع ماسك در بين كاركنان انجام شد.

وي در ادامه رعايت موارد بهداشتي از سوي كاركنان در خارج از مجموعه را مورد تاكيد قرار داد و گفت: شرايط بحراني كشور در مواجهه با بيماري كرونا مي طلبد كه همه ما در سطح جامعه و هنگام مراجعه به بازار براي تامين مايحتاج زندگي، كليه موارد بهداشتي را رعايت کنیيم و پشتيبان مدافعان سلامت و كادر پزشكي در مراكز درماني و بيمارستاني باشيم.

اين مقام مسئول در پايان يادآور شد: جنگ امروز  مسئله اقتصاد است و ما بايد در دفاع از سنگر اقتصادي به بيانات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتي و جهش توليد توجه کنیم تا منويات ایشان محقق  شود و در اين مسير قدم برداريم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/23 - ١٤:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 257