صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

از سوی منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران صورت پذیرفت؛

انجام پیگرانی هوشمند خط لوله چهارم سراسری

مدیرمنطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران از انجام پیگرانی هوشمند در بخشی از خط لوله چهارم سراسری با هدف انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره‌ور گاز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید خدری با بیان اینکه این عملیات در محدوده استحفاظی مرکز بهره‌برداری تابناک، قسمتی از خط لوله چهارم سراسری به انجام رسیده است، اظهار داشت: برنامه زمان بندی شده در قالب 4 مرحله پیگرانی هوشمند با تلاش کارکنان منطقه به انجام رسید و مابقی مسیر نیز با همکاری منطقه 5 عملیات انتقال گاز ادامه خواهد داشت.

وی گفت: عملیات پیگرانی هوشمند با توجه به فرآیند و تکنولوژی بالایی که دارد، خوردگی خطوط لوله را به صورت دقیق و با نشان دادن مختصات و مشخصات کامل نمایان می کند.

خدری با مهم برشمردن پایش هوشمند در خطوط لوله انتقال گاز، تصریح کرد: به منظور افزایش ایمنی و تاثیر مستقیم پایین خاک بر وضعیت خوردگی ها و تسهیل در انجام اقدام های اصلاحی، از ابتدای سال جاری تاکنون برنامه های پیگرانی متعددی در محدوده خطوط لوله سوم، پنجم، ششم و چهارم سراسری انجام شده است.

مدیرمنطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران در پایان، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌ها و زحمات کارکنان مرکز بهره برداری خطوط لوله تابناک، یادآور شد: علیرغم شرایط کنونی کشور در مبارزه با ویروس کرونا، همکاران در تمامی بخش ها اعم از عملیاتی و پشتیبانی که وظیفه سنگینی به دوش دارند، با ازخود گذشتگی و حس مسئولیت مضاعف در فصل تابستان و گرما، چرخه انتقال گاز را درحد مطلوب و پایدار حفظ کرده اند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/15 - ١٥:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 398