صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران خبر داد:

انجام 804 کیلومتر پیگرانی تمیزکننده خط لوله ششم سراسری

با تلاش شبانه روزی پرسنل عملیاتی منطقه یک عملیات انتقال گاز، بالغ بر 804 کیلومتر پیگرانی تمیز کننده خط لوله ششم سراسری در محدوده این منطقه انجام شد...

با تلاش شبانه روزی پرسنل عملیاتی منطقه یک عملیات انتقال گاز، بالغ بر 804 کیلومتر پیگرانی تمیز کننده خط لوله ششم سراسری در محدوده این منطقه انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز ایران، پیمان خضرایی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران، با بیان این مطلب افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با دیسپچینگ ملی گاز و همکاری های بعمل آمده در سطوح منطقه از سوی واحدهای دیسپچینگ،HSE، بازرسی فنی و معاونت عملیات خط لوله، پیگرانی تمیز کننده خط لوله ششم سراسری از بیدبلند تا پلدختر شامل قطعه اهواز تا بیدبلند بطول 114 کیلومتر، قطعه اهواز تا شوشتر بطول 114 کیلومتر، قطعه شوشتر تا حسینیه بطول 88 کیلومتر و قطعه حسینیه تا پل‌دختر بطول80 کیلومتر با رعایت کلیه موارد ایمنی و تلاش شبانه روزی کارکنان خط لوله اهواز و بیدبلند در کمترین زمان ممکن و در شرایط کاملاً ایمن به پایان رسید.
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی واحدهای ستادی و منطقه ای شرکت کننده در این عملیات بسیار مهم به ویژه واحد عملیات خط لوله منطقه گفت: این مقدار پیگرانی تمیزکننده با هدف تمیز کردن خط لوله ششم سراسری و افزایش کیفیت گاز تحویلی به مصرف کننده گان برنامه ریزی و اجرا شد .

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧ - ١٢:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 123
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: