صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

درسال 1396 محقق شد :

صرفه جویی 5 میلیارد ریالی در منطقه دو عمليات انتقال گاز ايران

در سال 1396 تعداد 305 مورد پيشنهاد تصويب شده در كميته شوراي همياري و مشاركت منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران ابلاغ و اجرا شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمجتبی گلستانه مدير منطقه دو عمليات انتقال گاز ایران ضمن اعلام اين خبر گفت: اقدامات و فعاليت هاي بسیار مثبت و ارزنده اي در بخش نظام مشاركت و همياري منطقه به انجام رسیده كه جا دارد از تمامي كاركنان به جهت مشاركت شان تشكر و قدرداني کنم.
وی افزود: درسال 1396 تعداد پيشنهادهاي دريافتي در نظام مشاركت و همياري 1226 مورد بوده که از این تعداد، 305 مورد تصویب، ابلاغ و اجرا و 126 مورد جهت ارزیابی به کارشناسان مربوطه ارسال شده است.
این مقام مسئول تصریح کرد: در راستای تحقق اهداف و تعالی سازمانی تعداد بذرهای پیشنهادی 9 مورد بوده که متناسب با مباحث روز و چالش های موجود ارایه شده است .
مدیر منطقه دو انتقال گاز ایران با بیان این که بیش از 5 میلیارد ریال میزان سود و صرفه جویی حاصل از اجرای پیشنهادهای کمی است، گفت: سال گذشته به تعداد 161 نفر به منظور ارائه پیشنهاد و 36 نفر در ارتباط با پیشنهادهای مصوب کیفی (غیر مشهود) هدایایی نفیسی اهدا شد.
وی اظهار داشت: 684 نفر ساعت کار ارزیابی و کارشناسی از سوی شوراي همياري و مشاركت منطقه به همراه کمیته‌های فرعی در مجتمع های تأسیسات تقویت فشارگاز پتاوه، دوراهان و دهق برگزار شده است .
گلستانه در خاتمه گفت: با توجه به پیگیری‌های مستمر، نرم افزار جدید نظام مشاركت راه اندازی شده که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید .

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/05/08 - ١٢:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 303