صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اظهار کرد:

نتایج پروژه های شرکت ملی گاز ایران در متن زندگی مردم جلوه گر می شود

نتایج پروژه های شرکت ملی گاز ایران در متن زندگی مردم جلوه گر می شود، از سختی اهالی شهرها و روستاها می کاهد و آسایش و رفاه را به آنها هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ، حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران ظهر امروز شنبه ۱۴ مهرماه در مراسم بهره برداری از خط انتقال گاز سربیشه - نهبندان که با حضور مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مقامات استانی و محلی برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت :اجرای پروژه خط انتقال گاز سربیشه نهبندان با هزینه ای بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال در مدت زمان ۱۸ ماه مصوب شده بود اما همگرایی و تفکر تیمی همه عوامل دست اندرکار باعث شد پروژه در کمتر از ۱۱ ماه به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه هیچگاه اجازه ندادیم پروژه در مواجهه با موانع فرا رو متوقف شود گفت: نیاز های کالایی پروژه از طریق موجودی انبار رفع می شد و در مقاطعی نیز با حمایت و تعامل تولیدکنندگان داخلی سعی کردیم به هر نحو ممکن اقلام مورد نیاز را تامین کرده و به پروژه برسانیم.

تربتی در ادامه یکی دیگر از عوامل موثر در موفقیت پروژه را توجه به برنامه‌ریزی و منابع انسانی دانست و افزود : برنامه ریزی پروژه به گونه‌ای بود که در هر لحظه میزان پیشرفت پروژه رصد می‌شد تا در صورت بروز کوچکترین اشکال همکاران بلافاصله وارد عمل شوند ضمن آنکه هر موقع پیمانکار با کمبود نیروی فنی مواجه می شد نیروی متخصص طرح از دیگر پروژه ها به یاری آمده و با تجربه ی بالای خود، موانع را رفع کرده و به روند تکمیل پروژه شتاب بخشیدند.

به گفته تربتی این پروژه با توجه به رعایت دقیق اصول ایمنی بدون کوچکترین حادثه و با شایسته ترین کیفیت به اتمام رسید به نحوی که همزمان با تزریق گاز پروژه آماده تحویل به بهره بردار شد.

وی در ادامه بیان داشت: خدا را شاکریم که پروژه قبل از زمستان به اتمام رسید و شاهد بهره مندی مردم این منطقه از نعمت گاز هستیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اظهار امیدواری کرد که با ورود گاز به این منطقه شاهد محرومیت زدایی و افزایش توسعه صنایع باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/07/14 - ١٣:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 652