صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد:

توانمندسازی؛ موجب رشد و شکوفایی در کشور می شود

با توانمند سازی افراد، یک کشور می تواند در راه رشد و شکوفایی قدم بردارد و این یکی از کارهای مهمی است که شرکت ملی گاز ایران در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود و با هدف افزایش اعتماد در مردم انجام می دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ مهندس حمید رضا عراقی، معاون وزير نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران  در آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 494 پروژه گازرسانی که باحضور محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین محلی و استانی در شهر نهبندان برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر ما توانمندسازی را فراموش کرده ايم و خدمتگزاری را اصل قرار داده ايم، این در حالی است که با توانمند سازی می شود موجب رشد و شکوفایی جامعه شد.

مهندس عراقی با اشاره به اینکه توسعه در فیزیک و برج نبوده بلکه در اوج و ایجاد موج در ذهن است، افزود : اين شركت، گاز را در تمام نقاط کشور توزیع و زمینه توسعه را فراهم کرده است و حال امر توسعه بر عهده مردم است که با استفاده از خلاقیت، نوآوری و بهره گیری از توانمندی های خود توسعه را ایجاد کنند. 

وی با اشاره به اینکه هیچ کشوری مانند ایران دارای شبکه گازرسانی شهری و روستایی نیست ، گفت : گاز برای سوختن نیست و برای ساختن است و از آنجایی که گاز طبیعی هزاران کیلومتر از خلیج فارس انتقال داده می شود، در نتیجه باید ایده‌هایی در این خصوص برای ایجاد توسعه و ارزش افزوده داشته باشیم.

عراقی با بیان اینکه تأمین اعتبار گازرسانی به خراسان‌جنوبی به سادگی صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: برای به دست آوردن پول باید تلاش کرد و تلاش هم در تولید است.

وی ادامه داد: بهره برداري از خطوط انتقال گاز سربيشه- نهبندان و سربيشه-درح، گازرساني به سه شهر نهبندان، شوسف و درح، گازرساني به 101 روستا و آغاز عمليات اجرايي به 388 روستا در سطح استان با هزينه اي بالغ بر 2743 ميليارد ريال انجام مي شود.

به گفته ی وی، با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهر نهبندان امکان گازرسانی به بیش از ۵ هزار خانوار ساکن در این شهر فراهم می شود .

آلبوم تصویری

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/07/14 - ١٧:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 595