صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

توضیح شرکت ملی نفت درباره فیش حقوقی آقای مهندس عراقی مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران درباره فیش حقوقی مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز که اخیرا در برخی رسانه‎ها منتشر شده توضیحاتی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران به نقل از شرکت ملی نفت ایران، در این توضیحات آمده است: «در پی انتشار فیش حقوقی جناب آقای مهندس عراقی، مدیرعامل محترم سابق شرکت ملی گاز ایران در برخی رسانه‎ها، همانطور که پیش از این نیز به اطلاع مردم شریف ایران رسید، مبلغ مندرج در فیش مذکور، مربوط به 6 ماهه ابتدای سال ۱۳۹۷ و بدون کسر مالیات بوده که در قالب اعلامیه‎ای توسط شرکت ملی نفت ایران برای شرکت ملی گاز ایران ارسال شده و تاکید می‎شود که ایشان در هیچ ماهی مبلغی بالاتر از سقف مصوب و مجاز قانونی دریافت نکرده است.

لذا بدینوسیله شرکت ملی نفت ایران بابت اشتباه سهوی پیش آمده در تنظیم اعلامیه حقوق 6 ماهه ایشان به شرکت ملی گاز ایران و درج عنوان شهریورماه در اعلامیه مذکور، از جناب آقای مهندس عراقی که از مدیران خوشنام و ارزشمند صنعت نفت هستند، عذرخواهی می‎کند».

لازم به ذکر است جزییات فیش حقوقی ماهیانه مهندس عراقی مدیر عامل سابق شرکت ملی گاز ایران از ابتدای سال جاری به شرح ذیل است:

1- حقوق ماهیانه   36،000،000 ریال

2- فوق العاده کاری 84،300،000 ریال

3-اضافه کاری 41،256،000 ریال

جمع کل: 161،554،000 ریال

 شایان ذکر است از مبلغ مذکور مالیات با ضریب 35 درصد کسر می شود؛ در ضمن مأموریت های مختلف در روزهای تعطیلی و غیره هم شامل این حقوق می گردد. لازم به ذکر است که دریافتی ایشان پس از کسورات مبلغ 12 میلیون تومان می باشد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/09/12 - ١٨:٥٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 547