صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

سفر مدیر گازرسانی کشور به استان های لرستان و خوزستان

اتحاد و همدلی؛ رمز موفقیت شرکت ملی گاز ایران در مدیریت بحران سیل اخیر

انسجام مجموعه شرکت ملی گاز ایران عامل موفقیت این شرکت در بحران‌های سیل اخیر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید مؤمنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران که برای بازدید از فعالیت های انجام گرفته بعد از سیل اخیر به استان های لرستان و خوزستان سفر کرده است، ضمن بازدید از مناطق سیل زده و خسارت دیده استان لرستان، از نزدیک در جریان اقدامات شرکت گاز لرستان در بحران سیل اخیر قرار گرفت.

این مقام مسئول طی سخنانی در جمع کارکنان شرکت گاز استان لرستان انسجام مجموعه شرکت ملی گاز ایران را عامل موفقیت این شرکت در بحران‌های اخیر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه اتحاد و همدلی مجموعه شرکت ملی گاز ایران توانسته همه مشکلات را از پیش رو بردارد، گفت: سطح بالای استانداردها در پیاده سازی و اجرای شبکه های گاز موجب شده کمترین خسارت در سیل های اخیر به تاسیسات شرکت ملی گاز وارد شود.

مؤمنی افزود : علیرغم همه مشکلات، کمبودها و موانع موجود، شرکت ملی گاز ایران از بحران‌ها سربلند بیرون آمده است که این مرهون تلاش حداکثری کارکنان برای عبور از بحران است.

وی خاطرنشان کرد : می توان شیوه های اجرایی شرکت گاز لرستان در بحران اخیر را بعنوان یکی از روش‌های موجود در مدیریت شرایط بحرانی بکار گرفت و بعنوان یکی از الگوهای آموزشی بکار گرفت.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: مدیریت بحران بخشی از مدیریت استراتژیک است که طی سال‌های اخیر بعنوان یکی از برنامه های اصلی در شرکت ملی گاز ایران اجرایی شده و نمود اجرایی این امر در بحران‌های اخیر نمایان شد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با قدردانی از زحمات کارکنان شرکت گاز لرستان تلاش‌های آنان را در بحران اخیر نمونه بارز ایثارگری دانست. 

این گزارش می افزاید مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران پس از بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان صبح امروز 21 فروردین ماه به منظور بررسی شرایط بروز سیل و تأسیسات مربوط به شرکت ملی گاز ایران و همچنین خدمات قابل انجام توسط این شرکت به مردم شریف استان خوزستان وارد این استان شد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/21 - ١٦:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 563