صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رئیس جمهور در جلسه روز 21 فروردین هیأت دولت:

اقدامات بسیار خوب وزارت نفت در زمینه سوخت‌رسانی و گازرسانی به شهرها و روستاها در سیل اخیر+فیلم

وزارت نفت در زمینه سوخت‌رسانی و گازرسانی به شهرها و روستاهای سیل زده وظیفه سنگینی دارد و علیرغم همه سختی‌ها مانند تخریب بعضی از جاده ها و مسیرهای شهری و روستایی و... با آن مواجه بود، اقدامات بسیار خوبی را به انجام رسانده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری صبح امروز 21 فروردین ماه در جلسه هیأت دولت ضمن بیان مطلب فوق، گفت:من از همان روزهای نخستین سیل نگران آن بودم که چه اتفاقی برای زیر ساخت ها و تأسیسات گازی شهری و روستایی درگیر سیل که دارای حساسیت بالایی هستند می افتد که خوشبختانه با مدیریت صحیح بحران و قطع به موقع گاز از سوی شرکت ملی گاز ایران که کار بسیار سخت و مشکلی بود دچار هیچ گونه حادثه در این زمینه نشدیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس جمهور  در ادامه سخنان خود با بیان اینکه یکی از افتخارات دولت یازدهم و دوازدهم گازرسانی به روستاها است و امروز تقریباً همه شهرها و روستاهای کشور از نعمت گاز بهره مند هستند، ادامه داد: شرکت ملی گاز ایران روزانه حدود 10 روستا را وارد مدار گازی کشور می‌کند و سالانه بیش از 3 هزار روستا به شبکه گازی کشور متصل می‌شود که کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است.

 رئیس جمهور با بیان اینکه وحدت و انسجام بسیار خوبی میان همه نیروها اعم از دولت، ارتش، سپاه و نهادهای عمومی غیردولتی در کمک‌رسانی به مردم به نمایش گذاشته شد و همه به صحنه آمدند، خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم مشکلات مردم را در مناطق سیل زده حل و فصل کنیم.

رئیس جمهور ادامه داد: در حادثه زلزله کرمانشاه همه نهادها و نیروهای کشور به خوبی به صحنه آمده و تلاش کردند و امروز هم همه باید تلاش کنیم تا مشکلات با سرعت بیشتری برطرف شود.

وی اظهار داشت: وظیفه ما رسیدگی سریع و آنی به مسایل و مشکلات مردم است و همه باید در این راستا تلاش کنند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه همچنان برخی از شهرها و استان‌های کشور با مشکلات ناشی از سیل و سیلاب مواجه هستند و ممکن است در روزهای آینده نیز به واسطه بارش‌ها این مشکلات ادامه داشته باشد، گفت: دولت، ‌مردم و سایر دستگاه‌هایی که باید حمایت داشته باشند، وظایف و مسئولیت‌هایی دارند که باید به آن عمل کنند.

روحانی ادامه داد: دولت وظیفه دارد در این شرایط در خط مقدم حل مشکلات و مسایل مردم باشد و در این راستا وزارتخانه‌های گوناگون، مسئولیت‌های بسیار سنگینی را بر دوش داشته و در راستای خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند.

رئیس جمهور ادامه داد: در حادثه زلزله کرمانشاه همه نهادها و نیروهای کشور به خوبی به صحنه آمده و تلاش کردند و امروز هم همه باید تلاش کنیم تا مشکلات با سرعت بیشتری برطرف شود.

روحانی اظهار داشت: مردم مطمئن باشند اجازه نمی‌دهیم کسی که در این حوادث خسارت دیده بی‌پناه بماند و در این راستا دولت و نیروهای مسلح با همه توان در کنار مردم بوده و رهبر معظم انقلاب نیز در این زمینه بسیار حساس و پیگیر هستند و ان‌شاء الله با نمره قبولی خوبی در پیشگاه مردم از این مشکل عبور خواهیم کرد.

نمایش فیلم

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/21 - ١٧:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 565