صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

افتتاح کارگاه آموزش مشاغل پیمانکاری شرکت گاز استان یزد در سازمان فنی و حرفه ای

همزمان با ایام ا... دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارگاه آموزش مشاغل پیمانکاری شرکت گاز استان یزد در سازمان فنی و حرفه ای افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم که با حضور استاندار یزد و مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، تجهیز کارگاه مربوطه را در راستای تفاهم نامه انعقاد شده فیمابین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف کسب آموزش های عملی توسط کارکنان مشاغل مرتبط به منظور کسب صلاحیت حرفه ای لازم جهت شغل تحت تصدی و ایجاد پتانسیل تربیت نیروی کار ماهر عنوان کرد.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح کرد: در این کارگاه آموزشی مسیر گازرسانی از ورودی شهر تا ورود به منازل شبیه سازی شده که مسیر طراحی شده شامل ایستگاه CGS، ایستگاه TBS، ایستگاه حفاظت از زنگ، ایستگاه اندازه گیری، شبکه فولادی و پلی اتیلن و انواع انشعابات خانگی و تجاری و ابزارآلات مربوطه است.

ولی ا... دینی، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در بخش دیگری از این مراسم، کارگاه شرکت گاز استان یزد را به عنوان یکی از بهترین نمونه های ایجاد شده در سطح کشور دانست و از طراحی استاندارد و کیفیت و دقت بالا در اجرا و نظارت دقیق بر تجهیز کارگاه مربوطه به عنوان مهمترین نقاط قوت آن نام برده و اظهار امیدواری کرد: راه اندازی این کارگاه و آموزش تخصصی نیروها علاوه بر افزایش سرعت و دقت در ارائه خدمات، موجب کاهش اشتباهات و در نهایت کاهش حوادث شود.

استاندار یزد نیز طی سخنانی ایجاد و گسترش فضاهای آموزشی را لازمه کسب مهارت های شغلی دانست و اضافه کرد: امروزه توانمندسازی نیروها و بهره گیری از افراد آموزش دیده و نیروهای متخصص و متعهد به عنوان یک ضرورت مطرح بوده و با توجه به اینکه صنعت گاز به عنوان یکی از حساس ترین و در عین حال خطرناک ترین مشاغل کشور است، لذا تربیت نیروهای دارای صلاحیت حرفه ای از اهمیت بسزایی برخوردار است که با همکاری و هماهنگی دو سازمان فنی و حرفه ای و شرکت گاز و راه اندازی این کارگاه، می توان نسبت به تربیت نیروهای متخصص اقدام کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/20 - ١٢:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 236