صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

براي نخستين بار در شركت ملي گاز ايران روی داد:

تدوين مدل ارزيابي عملكرد (سطح سازمان) در سطح شرکت ملی گاز ایران

مدير مهندسي ساختار و دبير كميسيون بهره‌وري شركت ملي گاز ايران از تدوين مدل ارزيابي عملكردی در سطح سازمان براي نخستين بار در شركت ملي گاز ايران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملّي گاز ایران، مجيد كشاورز با اعلام این خبر، اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور معاون  وزير نفت و مديرعامل شرکت ملّي گاز ایران، مديران برنامه‌ريزي تلفيقي، توسعه منابع انساني، پژوهش و فناوري و كارشناسان مهندسي ساختار و توسعه منابع انساني تشکیل شد، ضمن تشريح فرآيند اجرايي ارزيابي عملكرد برش ملّي، نقاط قوت و قابل بهبود و همچنين امكان تسري اين ارزيابي به ارزيابي داخلي شركت‌هاي فرعي تابعه مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به قانون اختيارات صنعت نفت، اين مدل در سطح ملي داراي محدوديت‌هايي است كه در حال رايزني با سازمان اداري و استخدامي كشور از طريق وزارت نفت هستند تا در حد امكان اين محدوديت را برطرف کنند.

كشاورز، وجود اسناد بالادستي ازجمله؛ ماده 3 و 6 برنامه ششم و 81 و 82 قانون خدمات كشوري را از نقاط قوت اين مدل بيان کرد و گفت: این اسناد بالادستی، در راستاي اهداف كلان كشور و سياست‌هاي ابلاغي مقام معظم رهبري (مدظله‌العالی) است.

شایان ذکر است، در انتهاي اين جلسه مقرر شد مديريت مهندسي ساختار با همكاري ساير مديريت‌ها بر مبناي اين مدل، مدل ارزيابي عملكرد (سطح سازمان) شركت ملي گاز ايران را جهت ارزيابي عملكرد شركت‌هاي فرعي و تابعه طراحي و پس از تصويب، اجرايي کند.

به گفته دبير كميسيون بهره‌وري شركت ملي گاز ايران، اين مدل تا پايان ماه جاري تهيه و انتظار مي‌رود شركت‌هاي فرعي و تابعه در سال 1399 بر مبناي اين مدل ارزيابي شوند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/02 - ١١:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 980