صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران خبر داد:

تحویل 3 واحد مسکونی از واحدهای اهدایی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به سیل زدگان استان لرستان

بر اساس قرارداد مشارکت در ساخت 15 واحد مسکونی جهت سیل زدگان استان لرستان که مهرماه سال 98 فیمابین شرکت ملی گاز ایران و بسیج سازندگی سپاه استان لرستان منعقد شده بود، 3 واحد تکمیل شده به آسیب دیدگان سیل پلدختر تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این مراسم بهره‌برداری که با حضور حسین ربیعیان مشاور مدیرعامل شرکت ملی گاز، کرم گودرزی مدیرعامل گاز استان لرستان، رضائیان فرماندار شهرستان پلدختر، کریم فر فرمانده سپاه شهرستان پلدختر، سروری جانشین حوزه مقاومت بسیج و برخی از مقامات استان لرستان انجام پذیرفت، یدالله رحمانی، فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر، اظهار کرد: این اقدامات که در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکت صورت گرفته، شامل جمع‌آوری کمک‌های نقدی کارمندان جهت سیل‌زدگان نیز بوده است.

وی در ادامه، عقد قرارداد مشارکت با بسیج سازندگی سپاه استان لرستان جهت ساخت 15 واحد مسکونی را تشریح و با اشاره به مراحل پیشرفت ساخت، اظهار امیدواری کرد که تا چندماه آینده با تحویل کلیه واحدها، قدمی در راستای بهبود زندگی خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل برداشته شود. رحمانی با اشاره به فعالیت‌های مؤثر بسیج شرکت ملی گاز ایران در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: تهیه بسته‌های غیرنقدی و کمک‌های مؤمنانه کارکنان به خانواده‌های کم بضاعت و حضور دلسوزانه و کمک‌های ارزشمند کارکنان شرکت می گاز ایران در این زمینه، قابل تقدیر است.

در ادامه مراسم، رضائیان فرماندار شهرستان پلدختر نیز با تقدیر از کمک‌های کارکنان شرکت ملی گاز ایران، گزارشی از روند بازسازی بستر رودخانه و دیوار ساحلی شهرستان ارائه و تصریح کرد: فعالیت‌های انجام شده درخصوص واگذاری زمین به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل و ایجاد شهرک در مناطق امن شهری روند بسیار خوبی را طی کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان نیز با اشاره به خدمات و حضور آن شرکت در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی، خدمتگزاری به مردم و رفع مشکلات آنان را از الطاف خداوند دانست و گفت: شرکت گاز در این عرصه پیشرو است و با تمام توان در این عرصه تلاش می‌کند تا خدمات بیشتری را به مردم عزیز کشورمان ارایه کند.

کریمی‌فر، فرمانده سپاه پلدختر، دیگر سخنران این مراسم بود که با تشکر از کمک‌های شرکت ملی گاز ایران در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به مردم، اظهار داشت: مشارکت مؤثر شرکت ملی گاز ایران در ساخت مناطق مسکونی، ما را بر آن می‌دارد تا بر بسیج تمامی امکانات لجستیک سپاه و بهره‌مندی از گروه‌های جهادی به منظور تکمیل سریع واحدهای باقیمانده تا پایان پاییز، تأکید بیشتری داشته باشیم.

شایان ذکر است که در انتهای مراسم، کلید سه واحد مسکونی به خانواده‌های محترم شهرستان پلدختر تحویل شد .

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/03 - ١٠:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 678