صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران خبر داد:

اجرای پروژه‌های عظیم گازرسانی؛ تحقق شعار «ما می‌توانیم» در سال رونق تولید

بهره‌برداری از 532 کیلومتر خطوط اصلی انتقال گاز در سطح کشور، از اهم پروژه‌های شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در سال ۹۸ بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بهرام صلواتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: در همین راستا، بهره‌برداری از 22 واحد توربوکمپرسور در تأسیسات تقویت فشار گاز، 890 کیلومتر فیبر نوری و مخابرات، 180 ایستگاه RTU، مرکز بهره‌برداری کرمان و ایستگاه‌های کنترل فشار گاز لرستان، دهگلان و شلمچه، از دیگر پروژه‌های مهم اجراشده در سال گذشته است.

وی در ادامه، با بیان این که سال 1398 با توسعه و بهره‌برداری از پروژه‌های عظیم صنعت گاز، برگ زرین دیگری بر افتخارات صنعت گاز کشور افزوده شد، گفت: این موفقیت‌ها در شرایطی به دست آمد که بیشترین فشارها و تحریم‌ها بر کشور تحمیل شده بود و این امر، نشان از آن دارد که هرچه بیشتر به توانایی‌های خود، باور داشته باشیم، پیشرفت ما نیز بیشتر خواهد بود. 

صلواتی افزود: اجرا و بهره‌برداری از 38 هزار کیلومتر خطوط لوله اصلی انتقال گاز در کشور و به تبع آن، توسعه گازرسانی و برخورداری بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی، کارخانجات و نیروگاهی از این نعمت خدادادی به عنوان سوخت پاک و ارزان، صنعت گاز را انقلابی‌ترین صنعت و مردمی‌ترین خدمت معرفی کرده است.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در پایان، موفقیت‌ها، پیشرفت‌ها و توانمندی‌ها در اجرای پروژه‌های صنعت گاز را به‌واسطه خوداتکایی، وجود نیروی انسانی متعهد و متخصص، برخورداری از مشاوران و پیمانکاران توانمند و تأمین تجهیزات از سازندگان داخلی دانست و گفت: این امر مهر تأییدی بر تحقق شعار «ما می‌توانیم» در سال رونق تولید است.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/01 - ١٠:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 892