صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رئیس هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد:

اخلاق مداری و رعايت حقوق مراجعين مهمترین رویکرد هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران

مهمترین رویکرد هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران، نگاهی اخلاق‌مدار و تلاش برای جذب حداکثری در سایه رعایت حقوق کامل قانونی و شرعی داوطلبین است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید مرادکرمی رئیس هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران، به مناسبت سالروز تشكيل گزينش در سال 1361 به فرمان تاريخي حضرت امام خميني (ره) ، ضمن بیان مطلب فوق و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص گزینش مبنی بر اینکه «گزینش باید هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد» اظهار کرد: مهمترین وظیفه هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران، احراز صلاحيت براساس قانون در راستاي جذب نیروهای متخصص و متعهد از ميان افراد علاقمند به اشتغال در صنعت پر افتخار گاز به منظور بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات رسانی كاركنان عزیز کشورمان است.

وی افزود: بر همین اساس، خصوصاً در سنوات اخیر، هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران با رویکردی عالمانه، اخلاق محور و اصلاحی برخود فرض دانسته با تأمین آسایش روانی همه عزیزان، حداکثر حقوق افراد و مراجعین به گزینش را استیفا کرده و در آرامش کامل نسبت به گزینش آنها مطابق قوانین جاری اقدام کند.

مراد کرمی ادامه داد: این هسته در اقدامی نو و بدیع با استناد به بند 4 فرمان تاریخی حضرت امام (ره) قبل از گزینش نیروها با برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی مراجعین و اطلاع رسانی کامل در مورد نحوه و چگونگی گزینش و ارائه جزوات و کتابچه آموزشی سهم بسزایی در خدمت رساني و تامين آرامش داوطلبین در جلسات  مصاحبه را داشته است.

این مقام مسئول برگزاری جلسات مستمر و اثربخش با مدیران عامل شرکت های گاز استانی، پالایشگاه ها و مدیران مناطق عملیاتی جهت برنامه ریزی دقیق و مناسب به منظور گزینش نیروهای زیرمجموعه، آموزش همه نیروها و تأمین امکانات لازم برای این امر و طی کردن فرآیند گزینش در محل کار خود افراد که فی‌نفسه تاثیر بسیار زیادی در ایجاد آرامش روحی و روانی آنها داشته و بستر مناسبی برای بروز توانمندی های افراد فراهم کرده و از طرفی باعث پائین آمدن قابل توجه هزینه های جاری که موجب حصول رضایت مراجعين و جذب حداکثری شده را از دیگر اقدامات مهم و قابل توجه هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران بر شمرد.

وی تصریح کرد: ضمناً ارائه خدمات از جمله تشکیل پرونده، برگزاری کلاس های آموزشی و انجام مصاحبه گزینش در نزدیک ترین محل سکونت / محل کار متقاضیان، اطلاع رسانی از طریق سیستم پیامک از نتیجه اقدامات به تمامی مراجعین نیز از دیگر دستاوردهای اخیر هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران است.

این مقام مسئول با بیان اینکه رعایت حقوق مراجعین به گزینش جزو اصول و تکلیف اخلاقی کارکنان واحد هسته گزینش است، گفت: لذا هرگونه پیشنهاد و انتقاد مورد پذیرش و رسیدگی قرار خواهد گرفت.

مرادکرمی در پایان بیان کرد: در این عرصه با فراهم کردن امکان سنجش عملکرد كاركنان گزينش در قالب نظرسنجی از سوی همه مراجعین، تمام تلاش خود را برای رفع نواقص و نقاط ضعف احتمالی به کار بسته ایم و از همه عزیزان دعوت می کنیم با نقد عالمانه و عادلانه ما را در این مسیریاری دهند. ضمناً همه علاقه مندان به كسب اطلاع بيشتر از قانون گزينش و آئين نامه اجرايي قانون و مراحل گزينش می توانند با مراجعه به وب‌سایت آموزشی مجازی شرکت ملی گاز به آدرس www.igls.ir اطلاعات لازم را دريافت کنند.

لازم به ذکر است براساس فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، گزینش در تاریخ 15 دی سال 61 در کشور تشکیل شد و قانون گزینش در 18 ماده و 17 تبصره بر همین اساس در سال 1374 در مجلس شورای اسلامی به تصویب نمایندگان رسید.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/16 - ١٥:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 639