صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

اجرای 105 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرهای خاش و میرجاوه استان سیستان و بلوچستان

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با بیان اینکه این شرکت به عنوان استان معین گازرسانی به بخشی از سیستان و بلوچستان معرفی شده، از آغاز طرح گازرسانی به شهرهای خاش و میرجاوه این استان از سوی این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامعباس حسینی با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: با توجه به گازرسانی به شهرهای خاش و میرجاوه، عملیات گازرسانی به روستاهای تابعه این دو شهرستان با 283 کیلومتر لوله گذاری به 3 فاز اجرا می شود.

وی در ادامه گفت: تاکنون بیش از 95 درصد از کالاهای پروژه توسط شرکت گاز استان فارس تامین شده و در فاز نخست آن، بیش از 105 کیلومتر از شبکه گازرسانی اجرایی شده است.

حسینی به تکمیل شدن فاز نخست این پروژه تا سال 99 اشاره کرد و افزود: بیش از 15 هزار مشترک مناطق سردسیر شهر خاش از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد که با اجرای کامل فاز نخست و نصب ایستگاه و شبکه گذاری، کارخانه سیمان خاش نیز به شبکه گاز شهری متصل می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه هزینه اجرای این پروژه بیش از ۵۰ میلیارد تومان خواهد بود، ادامه داد: در فاز دوم و سوم نیز عملیات گازرسانی به شهر میرجاوه در دستور کار است که محورهای روستایی را نیز پوشش می دهد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در پایان سخنان خود گفت: هدف شرکت گاز استان فارس، تکمیل هر چه سریع‌تر طرح عظیم گازرسانی به شهرهای خاش، میرجاوه و روستاهای تابعه سیستان و بلوچستان است تا شاهد زدودن محرومیت از چهره این استان پهناور باشیم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/25 - ١٢:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2409