صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

برگزاری مسابقات آنلاین قرآنی در گاز زنجان

مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در شرکت گاز استان زنجان به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، نادر رابطی، مسئول دارالقرآن الکریم این شرکت گفت: در پی شیوع کرونا در کشور و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز زنجان با عنوان "بهار در بهار"، مطابق با آئین نامه ارسالی ستاد، به صورت مجازی برگزار شد.

وی با اعلام اینکه مسابقات قرآنی "بهار در بهار" با هدف غنی‌سازی آموزه‌های ارزشمند دینی قرآنی و فرهنگی با برپایی رقابتی سالم و جذاب، ایجاد انگیزه، در راستای ایجاد فضای معنوی و نورانی و تأمل و تفکر و تربیت قاریان و حفاظ و ارتقای هر چه بیشتر کیفیت آموخته های قرآنی کارکنان به صورت سلسله‌وار از سوی شرکت ملی گاز طراحی و سالانه برگزار می‌شود؛ واحد روابط عمومی بستر لازم برای برگزاری مرحله مقدماتی این مسابقات را در فضای مجازی فراهم کرده است تا منتخبین به مرحله سراسری مشخص شوند.

رابطی با بیان اینکه این دوره با حضور 44 نفر از بانوان و آقایان شرکت‌کننده به صورت مجازی، برگزار شد، تصریح کرد: شرکت کنندگان در 2 رشته قرائت (ترتیل و تحقیق) و مفاهیم قرآن کریم با هم به رقابت پرداختند.

به گفته رابطی، برگزاری و داوری این دوره از مسابقات که در شرایط کنونی به صورت مجازی برگزار می شود، از طریق فضای مجازی و پیام رسان ایتا برگزار می شود.

وی با اعلام اینکه مدت رقابت شرکت کنندگان رشته مفاهیم قرآن کریم 30  دقیقه است، اظهار کرد: شرکت کنندگان رشته قرائت نیز با ضبط تصویر قرائت خود و ارسال آثار خود بصورت ویدئویی به واحد روابط عمومی؛ به ارائه توانمندی‌های خود پرداخته اند.

مسئول دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ترویج فرهنگ قرآنی بین کارکنان از الویت های اساسی شرکت گاز زنجان است، تصریح داشت: امیدواریم برگزاری این مسابقات؛ علاوه بر اینکه موجبات انس هرچه بیشتر کارکنان با این مصحف شریف را فراهم می آورد؛ پناهگاه زندگی آنان قرار گیرد و معرفی شخصیت های موفق در این عرصه بتواند الگوی مناسبی برای همه باشد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/11 - ١٣:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 123