صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

برگزاري مميزي خارجي سيستم مديريت يکپارچه در شرکت گاز استان خراسان شمالی

هفتمین ممیزی خارجی سیستم مديريت يکپارچه شرکت گاز خراسان شمالی در راستای اهداف استراتژیک "ارتقای تعالی سازمانی" و "ارتقای چابکی فرایندهای سازمان" با حضور ممیزان و مدیران گاز استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن رضا میر بلوکی مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان شمالی اظهارکرد: این دوره ممیزی به منظور صدور گواهینامه استانداردهای ISO14001:2015 ،ISO9001:2015 ،ISO10004:2018 ،ISO10002:2018 ،ISO45001:2018  ،HSE-M و ممیزی مراقبتی سال اول استاندارد ISO50001 (مدیریت انرژی) برگزار شد.

وی عنوان کرد: شرکت گاز استان در زمينه استقرار و نگهداري سيستم‌هاي مديريتي موفق عمل كرده و توانسته ضمن شناسايي فرصت‌هاي بهبود، آنها را در جهت بهبود فرآيندها به كار گيرد.

میربلوکی ضمن قدرداني از زحمات و تلاش های تیم ممیزی، تلاش و همکاری مدیران و کارکنان شرکت در انجام فرایند ممیزی، بر ضرورت اهتمام به مقوله بهبود مستمر سازمان و تقویت آن تاکید کرد و خواستار ادامه روند بهبود مستمر شرکت با همت و جدیت کارکنان درسال جاری و سال های آتی شد.

میربلوکی گفت: امیدواریم که این فرآیند بسیار مهم در چرخه یادگیری شرکت و بلوغ سازمانی، با کیفیت و اثربخشی خوبی همراه و خروجی مطلوبي همراه با اطلاعات مفید به دنبال داشته باشد.

وي در ادامه تأکید کرد: همواره بایستی برنامه ها و فعالیت ها در جهت تأمین رضایت مشتری صورت گیرد.

این مقام مسئول اظهار داشت: در ادامه مسیر بهبود، باید جدی باشیم و تمامی توجه ما تنها معطوف به بهره گیری از سيستم هاي مدیریتي، رعایت کامل استانداردها، تحقق اهداف کمی تعیین شده و صیانت از افتخارات کسب شده باشد.

وی با اشاره به این مطلب که شرکت گاز استان خراسان شمالی خدمات رسانی مطلوبی به مردم داشته، گفت: نگاه حاکم در اين شركت، حرکت در مسیر کیفیت و جلب رضایت مردم است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی افزود: اعتقاد داریم که کیفیت مسیری بی پایان است و عزم راسخ برای حرکت در مسیر کیفیت در گاز استان خراسان شمالی وجود دارد چراکه آموزه های دینی ما نیز در این مسیر است.

شایان ذکر است، تیم ممیزی شرکت گواهی دهنده، طی دو روز حضور خود در این شرکت، اقدامات، فعالیت ها و مستندات بخش‌های مختلف سازمان را از جمله مدیریت ارشد، برنامه ریزی و کنترل پروژه، حمل و نقل و مخابرات، امور بهره برداری، امور مهندسی و اجرای طرح ها، بازدید از ساختمان نواحی و ایستگاه‌ها، امداد، انرژی، روابط عمومی، HSE، بازرسی فنی، منابع انسانی و آموزش، نماینده مدیریت و تحلیل سیستم ها را بر اساس استانداردهای مذبور مورد پایش و ممیزی قرار دادند.

شایان ذکر است شرکت گاز خراسان شمالی موفق به کسب تاییدیه ممیزان شد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/22 - ١٤:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 151