صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

صدور 146 هزار پروانه انجام کار و کاهش حوادث در شرکت گاز خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با اشاره به صدور 146 هزار پروانه انجام کار طی سال 97 اظهار کرد: تأثیر این تعداد پرمیت را می توان در کاهش ضریب شدت و میزان تکرار حوادث سال گذشته این شرکت مشاهده کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدحمیدفانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع 146 هزار پرمیت در سال گذشته، 59 هزار پرمیت مربوط به کارگرم، 43 هزار پرمیت کار سرد و 28 هزار پرمیت درباره حفاری بوده است.

وی با اشاره به کیفیت نظارت بر فعالیت ها از طریق صدور پروانه های انجام کار افزود: تأثیر این میزان پرمیت را به خوبی می توان درکاهش ضریب شدت و تکرار حوادث سال 97 مشاهده کرد.

فانی با بیان این مطلب که کنترل و پایش فعالیت ها از طریق پروانه های انجام کار تا حد زیادی موجب (کنترل حوادث) می شود، ادامه داد: تاکنون 25 مرحله آزمون صدور پروانه های انجام کار در شرکت گاز استان برگزار شده و 1000 نفر نیز موفق به دریافت کارت صدور پروانه های انجام کار (پرمیت) شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان از ادامه تلاش امور HSE این شرکت برای اجرای مطلوب طرح بازنگری ارزیابی صلاحیت پیمانکاران، برگزاری دوره های آموزشی و آزمون های کتبی و مصاحبه در راستای ارتقای ضریب ایمنی کار و کاهش حوادث در سال جاری خبر داد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/25 - ١١:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 207