صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان:

پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت گاز هستند

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه هم اکنون این شرکت دارای بیش از یک میلیون و 60 هزار مشترک و بالغ بر 583 هزار انشعاب گاز در سطح استان است، گفت: تحقق این مهم بدون کمک و همراهی پیمانکاران تلاشگر میسر نمی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر در دیدار نوروزی با پیمانکاران شرکت گاز استان گیلان ، اظهار داشت: با بخشنامه جدید وزارت نفت و افزایش مجوز هزینه گازرسانی به هر خانوار تا سقف 12 میلیون تومان، این شرکت پروژه فاز سوم بند «ق» را آغاز کرده که بر اساس آن عملیات اجرای شبکه های توزیع و خطوط تغذیه و نصب 12 هزار انشعاب با هزینه ای بالغ بر 120 میلیارد تومان را در دستور کار داریم و امیدوارم با همراهی شما عزیزان این طرح را نیز با موفقیت به اتمام برسانیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شرکت گاز استان گیلان به همراه چند شرکت استانی دیگر بعنوان شرکت معین برای گازرسانی به  استان سیستان و بلوچستان انتخاب شده است، اظهار داشت: این شرکت به جهت اجرای شایسته پروژه های بند «ق» و گازرسانی گسترده به اقصی نقاط استان گیلان، از سوی شرکت ملی گاز برای گازرسانی به شهرستان زابل انتخاب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: این شرکت بعنوان نماینده مردم شریف استان گیلان در شهرستان زابل مشغول به خدمت رسانی است و مشارکت در این کار مهم علاوه بر اینکه در راستای تحقق سیاست مسئولیت های اجتماعی شرکت است، سبب ایجاد یک فضای کسب و کار جدید برای پیمانکاران شرکت نیز می شود.

وی خطاب به پیمانکاران گفت: شما بازوان اجرایی شرکت گاز هستید و ما به شما نه به عنوان پیمانکار بلکه به عنوان همکار نگاه می کنیم.

اکبر در پایان از پیمانکاران درخواست کرد تا با اجرای دقیق و شایسته پروژه ها زمینه رضایتمندی حداکثری سازمان و جامعه را فراهم کنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/26 - ١٢:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 211