صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی:

گازرسانی به زاهدان سند افتخار نظام اسلامی است

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در دیدار با پیمانکاران اجرایی پروژه های گازرسانی به زاهدان گفت: گازرسانی به زاهدان به عنوان سند افتخار نظام اسلامی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدحمید فانی ظهرامروز چهارشنبه 22 خرداد98، در نشست با سه شرکت پیمانکار پروژه اجرایی گازرسانی به زاهدان اظهار کرد: شرکت گاز با تمام توان و قدرت برای بهره مندی هر چه سریعتر مردم زاهدان از نعمت الهی گاز پای کار است.

وی با اشاره به لزوم تعامل و درک مشترک کارفرما و پیمانکار از اجرای این طرح اظهار کرد: گازرسانی به زاهدان سند افتخار نظام اسلامی است. باید دوشادوش یکدیگر تلاش کنیم تا در زمان بندی اعلام شده پروژه را به اتمام برسانیم. هیچ گونه تاخیر و یا تمدیدی در قرارداد قابل قبول نخواهد بود.

فانی با بیان این مطلب که جلسات گسترده‌ای با استاندار، شهردار و دیگر مسئولان ذی ربط برای سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه که از سوی  خراسان رضوی به عنوان معین در حال انجام است صورت گرفته گفت: نخستین اصل این جلسات که بصورت مکتوب نیز نوشته شده، برنامه ریزی مدیران و دست اندرکاران برای عدم توقف این پروژه تحت هر شرایط است.

وی در ادامه به کارنامه عملکردی شرکت گاز در دیگر شهرهای کشور همانند کرمان، سیرجان، رفسنجان و اردبیل اشاره کرد و افزود: انتظار ما اجرای موفق و به موقع طرح گازرسانی به زاهدان و حفظ برند خراسان رضوی در حوزه گازرسانی کشور است.

مهدی غلامی، مدیرپروژه طرح ضربتی گازرسانی به زاهدان در ابتدای این نشست گزارشی از روند فعالیت پیمانکاران و مشکلات را به سمع و نظر مدیرعامل رساند.

گفت و شنود پیمانکاران و مدیرعامل، مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی بخش پایانی این جلسه بود.  

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/22 - ١٦:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1288