صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان مرکزی خبر داد:

آمادگی کامل شركت گاز استان مرکزی برای ورود به فصل سرما

مديرعامل شركت گاز استان مرکزی از آمادگی کامل این شرکت برای ورود به فصل سرما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا سمیعی اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل سرما و به منظور هماهنگی و آمادگی زمستانی و بررسی شرایط و اطمینان از آمادگی تامین گاز طبیعی مشترکین و لزوم بازدید و بررسی تاسیسات و ایستگاه های تقلیل فشار گاز و خطوط شبکه و شیرهای گاز و رفع اشکالات و آمادگی لازم جهت مقابله با بحران های احتمالی و رعایت موارد ایمنی، جلسه هماهنگی و آمادگی زمستانی در شرکت گاز استان مرکزی برگزار شد.

وی در ادامه با تاکید بر ارائه خدمت صادقانه گفت: با فرا رسیدن فصل سرما بازدید و بررسی تاسیسات، ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و خطوط شبکه و شیرهای گاز از جمله اولویت‌های کاری واحدهای بهره‌برداری این شرکت است.

سمیعی در ادامه گفت: ضمن شناسايی نقاط حساس، با رفع موارد احتمالی، باید راه های مقابله با بحران های احتمالی را با رعايت موارد ایمنی مورد بررسی قرار داد.

مديرعامل شركت گاز استان مرکزی بر حفظ آمادگی کارکنان این شركت جهت ورود به زمستان امسال اشاره و بیان کرد: با تمهيدات و برنامه ريزی های انجام گرفته و با استفاده از همه توان و ظرفيت شركت برای تامين گاز پايدار و مستمر و ايمن برای مشتركين استفاده خواهيم كرد.

وی همچنين مديريت مصرف گاز از سوی مشتركين را خواستار شد و افزود: مديريت مصرف گاز يكی از مهم ترين موضوعاتی است كه در صورت رعايت آن از سوی مشتركين، علاوه بر صرفه اقتصادی برای آنان، از بروز مشكلات در پيك مصرف نیز جلوگيری می كند.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی تصریح کرد: اطلاع رسانی دقیق، آگاهانه و شفاف، مردم را برای مقابله با سرما و رعایت الگوی صحیح مصرف یاری خواهد داد و قطعاً این مساله را در دستور کار خود قرار می دهیم.

در پایان جلسه، مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در خصوص ورود به فصل سرما بر آمادگی کامل و برطرف کردن هرچه سریع تر نقایص احتمالی تاکید کرد، تا از بروز بحران های احتمالی جلوگیری به عمل آید و همچون سنوات گذشته بهترین خدمات به مردم شریف استان ارائه شود.

در ادامه جلسه، حمید رمضانی معاون بهره برداری شرکت گاز استان مرکزی گزارشی در خصوص آمادگی نواحی برای ورود به فصل سرما و لزوم پایداری شبکه های گاز و پیگیری وصول مطالبات ارائه کرد و گفت: با همکاری نیروهای متعهد و پرتلاش این شرکت امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل ممکن خدمات رسانی به هم استانی های عزیز را انجام داده و سطح رضایتمندی مصرف کنندگان گاز طبیعی را بالا ببریم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/14 - ١٢:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1137