صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

رشد 84 درصدی اجرای شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان

از ابتدای سال 1398 تاکنون، 1450کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان اجرا شده که بر این اساس، تقریبا رشد دو برابری معادل 84 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح استان را شاهد هستیم .

به گزارش روابط عمومی شرکت  ملی گاز ایران، منوچهر فلاح، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان مطلب فوق، ادامه داد: تاکنون 2 هزار كيلومتر خطوط انتقال گاز و بیش از 17 هزارکیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان کرمان اجرا شده که با تلاش مهندسین، کارکنان و پیمانکاران مجموعه گاز استان با گذشت 8 ماه از سال جاری، 93 درصد از تعهدات شبکه گذاری طبق بودجه مصوب سال 98 ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران محقق شده است.

وی افزود: خوشبختانه امسال، اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان با سرعت زیادی در حال  انجام است که گازرسانی به 13 محور صنعتی استان نیز در دست اقدام  قرار دارد و امید می رود با گازرسانی به صنایع کوچک و بزرگ استان گام موثری در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی جامعه، رونق تولید، کشاورزی و نهایتاً اشتغالزایی در سطح استان برداشته شود.

 این مقام مسئول بیان کرد: با تلاش و برنامه ريزي هاي صورت گرفته در امر توسعه گازرساني، ميزان برخورداری خانوارهاي شهري و روستايي از نعمت گاز طبيعي درحال افزايش است که در حال حاضر 93 درصد خانوار شهری و 44درصد خانوار روستایی واجد شرایط گازرسانی از نعمت گاز طبیعی بهره مند و بیش از 642000 مشترک در سطح استان جذب شده اند.

فلاح گفت: گازرسانی به 399 روستا و 17 شهر نیز در دست اجرا است که امیدواریم تا پایان سال 1398 میزان بهره‌مندی خانوار شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی به 77 درصد افزایش یابد.

وی در خاتمه بیان کرد: درکنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز بطور مستمر در دستور کار این شرکت  قرار دارد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/11 - ١١:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1037