صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

تاکید مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان بر رعایت الگوی مصرف گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از تمامی مشترکین بخش های مختلف مصرف تقاضا کرد نهایت همکاری را در زمینه صرفه جوئی در مصرف گاز بعمل آورده تا در استمرار و تامين جریان گاز مشکلی پیش نیايد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرحیم رحیمی با اشاره به نقش تاثیرگذار مدیریت مصرف در زمینه پیشگیری از افت فشار گاز، تصریح کرد: مشترکین گرامی توجه داشته باشند مصرف گاز خود را به نحو مطلوبی مدیریت کرده که تنها  با انجام چند اقدام بسیار ساده و کم خرج  مصرف گاز خود را کاهش دهند.

وی ضمن توصیه به صرفه جوئی و درست مصرف کردن گاز طبیعی گفت: ازجمله اقداماتی که می تواند در این راستا کمک شایانی کند می توان به پوشیدن لباس های ضخیم زمستانه، استفاده از یک بخاری در منزل، کم کردن یک درجه از گرمای محیط، نصب پرده های ضخیم، مسدود كردن روزنه هاي ورود هواي سرد با درنظر گرفتن هواي مورد نياز براي سوخت وسايل گاز سوز، تنظیم دمای اتاق درحد استاندارد بین 18 تا 21 درجه سانتیگراد كه دماي رفاه  است، بستن شیر شوفاژ اطاق هایی که مورد استفاده قرار نمی گیرند، اشاره کرد.

رحیمی افزود: از جمله اقدامات مهم دیگری که در این رابطه مورد توجه است می توان به  استفاده از بخاری بجای شومینه و کم کردن درجه موتورخانه ها و آبگرمکن های مخزنی اشاره کرد که بسیار ضروریست و این کار می تواند حجم بالایی از مصرف گاز را کاهش  داده  و شرایط را بگونه ای  فراهم سازد تا سایر هموطنان عزیز نیز بتوانند از این انرژی پاک بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان  همچنین از همه مدیران دستگاه های اجرایی، نظامی و انتظامی، سازمان ها، مؤسسات و شرکت های دولتی و خصوصی و نهادهای انقلاب اسلامی استان گلستان نیز درخواست کرد تا به منظور پیشگیری از افت فشار گاز، رعایت  اعتدال را در مصرف گازطبیعی بعمل آورند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/24 - ١٠:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1062