صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

اجرای 130 کیلومتر شبکه گاز در گیلان در پاییز امسال

در پاییز امسال، شرکت گاز استان گیلان با هدف توسعه گازرسانی در گیلان، 130 کیلومتر شبکه گذاری گاز انجام و بیش از 3 هزار و 600 انشعاب گاز نصب کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر افزود: با وجود بهره مندی بیش از 98 درصد از خانوارهای گیلانی از نعمت گاز طبیعی، شرکت گاز استان گیلان تمام تلاش خود را برای گازرسانی به مناطق باقیمانده به کار بسته و افزایش 29 درصدی میزان شبکه گذاری نسبت به سال گذشته گواه این مدعاست.

وی اظهار کرد: از مجموع عملیات شبکه گذاری در پاییز 98، بالغ بر 10 کیلومتر متعلق به حفرات خالی شهرها بوده و با اجرای این عمیلات، مجموع طول شبکه گاز در گیلان به 20 هزار نهصد و پنجاه کیلومتر افزایش یافته است.

اکبر همچنین از نصب بیش از 3 هزار و 600 انشعاب گاز در سه ماه سوم سال جاری خبر داد و گفت: با اجرای این عملیات، مجموع انشعابات نصب شده در استان به بیش از 592 هزار انشعاب رسیده است.

وی در خاتمه با تاکید بر لزوم مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، از یکایک مشترکین گرامی درخواست کرد با رعایت نکات ایمنی زمستانی آرام را در کنار خانواده خود سپری کنند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/24 - ١٠:٥٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1094