صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام در بازدید از پالایش گاز ایلام عنوان کرد:

رعایت استاندارد های زیست محیطی از سوی پالایش گاز ایلام

شرکت پالایش گاز ایلام با اجرای چندین هکتار فضای سبز، طرح غنی سازی جنگل های بومی منطقه و نصب ایستگاه های سنجش محیطی و غیره در حفاظت از محیط زیست نقش اساسی ایفا کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: شرکت پالایش گاز ایلام استانداردهای زیست محیطی را در ابعاد مختلف رعایت کرده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه حفاظت از محیط زیست وظیفه آحاد مختلف مردم به خصوص جامعه صنعتی استان است، افزود: ایجاد هر صنعت و کارخانه ای می‌تواند باعث اشتغالزایی و رونق کسب و کار شود، از این رو در کنار این مهم بایستی با رعایت قوانین و مقررات در راستای کاهش اثرات زیست محیطی آن اهتمام ویژه داشت.

 وی اظهار داشت: در این راستا شرکت پالایش گاز ایلام اقدامات مناسبی انجام داده که با راه اندازی پتروشیمی ایلام و دریافت خوراک از پالایشگاه، اثرات این اقدامات بیشتر نمایان خواهد شد.

 همچنین مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در این دیدار گفت: اقدامات بسیار مهمی طی بیش از یک دهه عمر پالایشگاه در زمینه حفاظت از محیط زیست در این شرکت انجام شده است.

شهریار داری پور افزود: ایجاد بیش از 21 هکتار فضای سبز،خرید و نصب ایستگاه‌های سنجش محیطی، راه اندازی واحد تصفیه خانه پساب صنعتی و کنترل خروجی آن و ایجاد جایگاه تفکیک پسماند و غیره از مهمترین راه های جلوگیری از آلودگی زیست محیطی در این واحد صنعتی بوده است.

وی اظهار داشت: این شرکت برنامه های مدونی برای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی در دستور کار قرار داده که در صورت اجرا، به یقین مشکلات زیست محیطی برطرف می شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/16 - ١٢:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 237