صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

به میزبانی مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد؛

سومین نشست رؤسای منابع انسانی شرکت های پالایشی گاز کشور برگزار شد

سومین نشست روئسای منابع انسانی شرکت های پالایشی گاز کشور به میزبانی مجتمع گاز پارس جنوبی و با حضور رؤسای منابع انسانی و همچنین کارکنان تأمین نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در سومین نشست رؤسای منابع انسانی شرکت های پالایشی گاز کشور که به میزبانی مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد، به مواردی از قبیل مشکلات نیروهای شاغل در بخش پیمانکاری، قرارداد مستقیم و ... مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست که مجید سعیدی، رئیس امور هماهنگی و پشتیبانی مدیریت هماهنگ و نظارت بر تولید نیز حضور داشت، چالش های پیش رو برای نیروهای شاغل در بخش پیمانکاری، صلاحیت حرفه ای نیروهای پیمانکاری و آموزش های لازم، بهسازی امور و آموزش های لازم بیان و مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه، محمدرضا بابایی، مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی، در خصوص محدودیت‌های جذب نیروی انسانی و لزوم کمبودهای نیروی انسانی برای راه اندازی فازهای جدید پارس جنوبی مواردی را مطرح کرد.

بابایی در این نشست به فعالیت نیروهای پیمانکار و ضرورت رویکرد تخصصی به فعالیت های آنها با تاکید بر اجرای طرح نظام صلاحیت حرفه ایی پیمانکاران تاکید ویژه کرد.

در ادامه، وهب محمدی، سرپرست برنامه‌ریزی طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: چالش های کمبود نیروی انسانی در بخش های مختلف، یکی از موارد مهمی است که مسئولین باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.   

همچنین بهزاد خوشنود، مسئول برنامه ریزی و اجرای آموزش مجتمع گاز پارس جنوبی نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی و همچنین مسئولیت های مدنی در قبال صیانت از نیروهای پیمانکار و اهمیت آموزش و توانمندسازی این نیروهای پیمانکاری در صنعت راهبردی شرکت ملی گاز مواردی را مورد بحث و گفت و گو قرار داد.

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/17 - ١١:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 743