صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

حضور شرکت پالایش گاز ایلام در نمایشگاه 40 سال دستاوردهای انقلاب اسلامی

شرکت پالایش گاز ایلام به مناسبت ایام الله دهه فجر و دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در نمایشگاه داِئمی پارک جنگلی چغاء سبز که از سوی دستگاه‌های دولتی، بخش خصوصی و دانشگاه‌ها و نهاد های نظامی برگزار شد، شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این نمایشگاه دستاوردهای فنی مهندسی، عملیات، پژوهش و فناوری و غیره را درمعرض دید عموم مردم قرار داد تا آنان از نزدیک از موفقیت های این شرکت در زمینه های مختلف آشنا شوند.

همچنین در این نمایشگاه، با حمایت از توانمندی‌های شرکت‌ها و متخصصان داخلی این قطعات و تجهیزات بومی سازی شده است، در معرض دید عموم مردم قرار گرفت.

شرکت پالایش گاز ایلام که از دستاوردهای انقلاب اسلامی برای تامین گاز خانگی استان‌های غرب کشور است، امروزه در زمینه های مختلف روز به روز قله های ترقی را در ابعاد مختلف طی می کند و علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم به عنوان یکی از واحدهای سود ده استان در این دیار مرزی است .

این نمایشگاه در 82 غرفه در فضایی به وسعت دو هزار و 300 متر مربع در محل نمایشگاه دائمی پارک جنگلی چغاء سبز ایلام از 13 بهمن ماه بمدت 9 روز دایر است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/17 - ٠٩:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 255