صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس برنامه ریزی و روش های تعمیراتی شرکت پالایش گاز ایلام:

انجام تعمیرات پیشگیرانه بیش از یک هزار و ٣٠٠ تجهیز ابزار دقیقی در پالایشگاه گاز ایلام

رئیس برنامه ریزی و روش‌های تعمیراتی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: برای قابلیت‌ اطمینان بیشتر دستگاه ها و تجهیزات پالایشگاهی و استمرار چرخه تولید گاز در این شرکت، کار تعمیرات پیشگیرانه بر روی بیش از یک هزارو ٣٠٠ تجهیز مکانیکی و ابزاردقیقی، انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن زرگوشی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون این واحد در زمینه تعمیرات پیشگیرانه اقدام به تدوین و بررسی بیش از دو هزار و 500 تجهیز مکانیکی، ابراز دقیقی و برقی کرده که در نهایت کارت فعالیت و برنامه زمان بندی تعمیرات پیشگیرانه را برای یک هزار و ٣٠٠ تجهیز تعریف و به نرم افزار IPCMMS  جهت اجرا تزریق کرده است.

رئیس برنامه ریزی و روش های تعمیراتی شرکت پالایش گاز ایلام اظهار داشت: این کارت هاي فعالیت برای تعمیرات پیشگیرانه در بخش های آنالیز ارتعاش، تست تله های بخار، آنالیز روغن، آنالیز جریان، شیرآلات، ماشین های دوار، تجهيزات ابزاردقيقي و تجهيزات برقي تعریف و در این نرم افزار بارگذاری شده است.

وی ادامه داد: همچنین کارت فعالیت 290 شیرهای اطمینان و دو هزار و 368 تجهیز ابزار دقیقی در دست اقدام است که در این نرم افزار تزریق خواهد شد.

وی تصریح کرد: در بخش پایش وضعیت دستگاه های دوار از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک هزارو 100 مورد آنالیز ارتعاش، 120 مورد تصویر برداری حرارتی،700 مورد تست تله های بخار و 40 مورد آنالیز روغن بر روی دستگاه ها انجام شده است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/22 - ١٤:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 271