صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه تأکید کرد:

انجام پروژه های کاهش فلرینگ با سرعت و جدیت بیشتر در مجتمع گاز پارس جنوبی

موضوع کاهش فلرینگ در منطقه پارس جنوبی بسیار اهمیت دارد و باید به عنوان یکی از برنامه های تمام واحدهای صنعتی فعال در این حوزه در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سکینه الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی، در حاشیه بازدید وزیر اطلاعات از مجتمع گاز پارس جنوبی که با حضور مدیران ارشد استان بوشهر و مدیران ستادی و پالایشگاه های گاز پارس جنوبی صورت گرفت، گفت: در این شرایط کشور باید دست در دست هم دهیم، تا با همدلی این مقطع را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به حضور مردم با فرهنگ های متفاوت از نقاط مختلف کشور در این منطقه ،اظهار داشت: همکاری این عزیزان باعث رشد و شکوفایی پارس جنوبی شده است.

الماسی در ادامه، تلاش های مسئولین مجتمع گاز پارس جنوبی را در سالیان اخیر بسیار مثبت عنوان کرد و گفت: در سیل اخیر نیز پیش بینی های مناسبی برای جلوگیری از ایجاد مخاطرات احتمالی صورت گرفت.

وی یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین را توجه به مسئولیت های اجتماعی واحدهای صنعتی در این منطقه دانست و گفت: خوشبختانه مجتمع گاز پارس جنوبی نیز در این خصوص فعالیت های مناسبی را انجام داده است.

این مقام مسوول با بیان اینکه مطابق برنامه ششم توسعه باید در طول 5 سال، 80 درصد کل فلرینگ در کشور کاهش یابد، اظهار داشت: موضوع کاهش فلرینگ در منطقه پارس جنوبی بسیار اهمیت دارد و باید به عنوان یکی از برنامه های تمام واحدهای صنعتی فعال در این حوزه در دستور کار قرار گیرد.

این نماینده مجلس با اشاره به فعالیت های مناسب صورت گرفته در مجتمع گاز پارس جنوبی در زمینه محیط زیست خواستار افزایش سرعت پروژه های کاهش فلرینگ در پارس جنوبی شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/26 - ١٢:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 189