صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

وزیر اطلاعات در حاشیه بازدید از عسلویه:

مجتمع گاز پارس جنوبی یک صنعت آبرومند است

وزیر اطلاعات با تاکید بر نقش مهم امنیت در تمام امور، اظهار داشت: این وزارتخانه در این راستا تمام توان خود را در بخش های مختلف و حمایت از فعالان در حوزه پارس جنوبی انجام می دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در حاشیه بازدید از مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه این مجتمع یک صنعت آبرومند در کشور است، گفت: تکمیل فازهای پارس جنوبی دستاورد مهمی است که در سالیان اخیر با همت تمام مدیران و کارکنان در عسلویه اتفاق افتاده است.

وی در ادامه به اهمیت برداشت از مخزن مشترک پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: تحقق این موضوع در حال حاضر باعث افزایش برداشت بیشتر گاز از این مخزن در مقایسه با کشور قطر شده که این مهم مدیون عشق مدیران و کارکنانی است که در این منطقه فعالیت داشته و دارند.

وی در ادامه به اهمیت بهره برداری مناسب از تأسیسات عظیم پارس جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: در این زمینه نیز تلاش کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه عسلویه نماد امیدواری و تدبیر تلاش متخصصان و مهندسان ایرانی است، افزود: در منطقه پارس جنوبی و عسلویه با تلاش متخصصان داخلی تحولات شگرفی ایجاد شده که نشان می دهد آینده‌ امیدوار کننده‌ای در پیش است.

وی تاکید کرد: وزارت اطلاعات آماده خدمت به بخش صنعت است و با توجه به اینکه، فعال کردن صنعت خطه جنوب به معنای ثبات جمعیت این منطقه و به معنی بالا بردن ضریب امنیت است از هیچ تلاشی فرو گذاری نمی‌شود.

علوی با تاکید بر پیگیری و حل مشکلات در این منطقه افزود: هر طرحی که بتواند در حل مشکلات منطقه جنوب ورونق تولید تسهیل کننده باشد از طریق وزیران مربوطه پیگیری می‌شود.

وی، سلامت و امنیت را دو نعمت ناشناخته دانست و خاطر نشان کرد: امنیت، کالای نامحسوس است و تا از دست نرود و به‌خوبی اهمیت آن آشکار نمی‌شود، به همین سبب کمتر کسی متوجه ثمره کار سربازان گمنام امام زمان(عج) می‌شود.

وزیر اطلاعات جایگاه امنیت در توسعه و پیشرفت را بسیار مهم دانست و افزود: برای نمونه در همین عسلویه چنانچه امنیت نباشد پیمانکاران منطقه نمی‌توانند فعالیت کنند.

علوی با اشاره به اینکه امنیت در سرمایه گذاری و رشد فیزیکی کار تاثیر به‌سزایی دارد، تصریح کرد: در این راستا موظف به حمایت از اقتصاد و فعالان اقتصادی هستیم تا بتوانند به‌خوبی روی پای خود بایستند.

گفتنی است، در این بازدید الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه، سید محسن علوی نماینده لامرد، عبدالکریم گراوند استاندار استان بوشهر و نیز مدیران ارشد استان و مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی، وزیر اطلاعات را همراهی کردند.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/26 - ١٢:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 197