صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجرجم در مراسم آيين تقدير از برترين هاي نظام همياري و مشاركت:

مشاركت گروهي در شركت پالايش گازفجرجم نهادينه شده است

مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم در مراسم آيين تقدير از برترين هاي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گاز فجرجم گفت: تاكنون اقدامات گسترده اي در سايه مشاركت پذيري كاركنان در شركت انجام شده و مشاركت گروهي در اين شركت نهادينه و به يك فرهنگ عمومي تبديل شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، عبدالصمد نجفي پالايش گاز فجرجم، خاطرنشان كرد: 10 هزار پيشنهاد در يك سال مصداق بارزي از هم فكري و همياري كاركنان اين شركت و نشان دهنده پويايي و مشورت پذيري سازمان است.

وي با اشاره به اهميت تعمير و تعويض بخش هايي از خط لوله 48 اينچ پالايشگاه نيز گفت: اين اقدام مهم نيز نمونه ديگري از كارهاي بزرگي است كه در شركت با حضور گسترده كاركنان و روحيه مشاركتي آنها انجام شده است.

مديرعامل شركت پالايش گاز فجرجم در بخش ديگري از اظهارات خود، رويكرد مشاركتي در شركت پالايش گاز فجرجم را تاريخي و مربوط به ساليان گذشته دانست و ادامه داد: اين شركت در 29 سالگي عمر خود قرار دارد و در مسير تكاملي خود همواره از خرد جمعي و مشاركت كاركنان استفاده كرده است.

وي افزود: كاركنان مي بايست همواره ماموريت اصلي شركت را كه تأمین انرژی از طریق فرآورش پایدار، پاک، ایمن و بهره ور گاز طبیعی است فراموش نكنند و انشالله در همين راستا اين شركت در نظر دارد در افق 1404 به پایدارترین، پاک ترین، ایمن ترین و بهره ورترین شرکت پالایش گاز کشور تبديل شود.

گفتني است مراسم تقدير از برترين هاي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گاز فجرجم  كه با حضور مديرعامل و جمعي از مديران و كاركنان بخش هاي مختلف شركت در محل نمازخانه غدير برگزارشده بود با سخنان رئيس و دبير اين نظام  ادامه يافت.

در ادامه، يوسف پولاديان دبیر نظام همياري و مشاركت شرکت پالایش گاز فجر جم در سخنان خود با تشريح اهداف و تعريف دقيق نظام همياري و مشاركت گفت: قلب و مغز كاركنان در حقيقت منابع نامحدود سازمان هستند و ما در اين نظام به دنبال استفاده حداكثري از اين دو ظرفيت مهم در راستاي شكوفايي بخش هاي مختلف سازمان هستيم.

وي افزود: تمدن هاي بزرگ بشري از سوی مغزهاي انديشمند و قلب هاي بزرگ خلق شده اند و پيوند اين دو با همديگر و اثربخشي و ثبت مالكيت معنوي آنها در سازمان از برنامه هاي نظام همياري و مشاركت در سطح شركت است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/03/20 - ١٤:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 727