صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس بازرسی فنی پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد:

بازرسان فنی ، چشمان بیدار پالایشگاه در امر نظارت‌های فنی هستند

بازرسی فنی به عنوان چشم بیدار پالایشگاه با اعمال بازرسی در مراحل خرید تجهیزات و قطعات و در زمان نصب با انجام تست‌های عملکردی، حضوری فعال دارد و به همین سبب احتمال بکارگیری و استفاده از تجهیزات و قطعات غیراستاندارد به حداقل می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بهزاد پرچم پور با اشاره به اینکه این واحد برای نظارت فنی حین انجام فعالیت های تعمیرات اساسی برنامه های مدونی طراحی کرده، اظهار داشت: تعمیرات اساسی امسال با تکیه بر توان داخلی و با محوریت استفاده از کالاهای استاندارد و دارای گواهی‌نامه داخلی انجام می شود.

وی افزود: بازرسی فنی به منظور دستیابی به حصول اطمینان از انجام صحیح و کامل تعمیرات و همچنین انجام تمامی موارد برنامه‌ریزی شده در تمام مراحل تعمیرات اساسی طبق استانداردهای بین المللی و روش جاری شرکت ملی گاز ایران حضوری فعال و مستمر دارد.

پرچم پور  ادامه داد: بازرسی فنی با کنترل انطباق خدمات و محصولات سازنده های داخلی با استاندارد های مرجع و بين‌المللي و با کمک به رفع نواقص و ایرادات آنها به منظور ارتقای کیفیت محصولات داخلی، در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید کالای ایرانی، نقشي اساسی در بهبود کیفیت محصولات تولید داخل را ایفا می کند.

وی با اشاره به اینکه بازرسی فنی بیشترین و مهمترین فعالیت خود را در تعمیرات اساسی ایفا می‌کند، اظهار داشت: به منظور استفاده حداکثری از توان داخلی، متخصصان بازرسی فنی با استفاده از روش‌های استاندارد و تست‌های فنی، امکان استفاده از کالاهای داخلی را در اولویت قرار می دهند.

رئیس بازرسی فنی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: به منظور انجام بهینه تعمیرات اساسی همگام با سایر واحدهای پالایشگاه، در واحد بازرسی فنی نیز با برگزاری جلسات مدون، تعریف اهداف و انجام تمهیدات لازم در راستای انجام هرچه بهتر فعالیت‌ها، تمام برنامه‌ریزی‌های لازم قبل از شروع تعمیرات اساسی صورت گرفته است.

پرچم پور افزود: در تعمیرات اساسی امسال، تجهیزاتی چون ۴ برج احیا و جذب، ۱۵ تجهیز تحت فشار، 10 مبدل حرارتی، چندین مخزن ذخيره، فیلتر، کوره، فلر و بیش از ده ها مورد شیرآلات مختلف مورد بازرسی فنی قرار مي گيرند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/13 - ١٥:٣٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 468