صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در بازدید از پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد :

تعهد به مسئولیت اجتماعی در شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد به یک ارزش تبدیل شده است

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: کمک های خیریه کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، زمینه ساز ادامه تحصیل فرزندان بهزیستی و شکوفایی خانواده های تحت پوشش این نهاد در شهرستان سرخس شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز  ایران، حمیدرضا پوریوسف در نشست صمیمانه با مدیرعامل و کارکنان پالایشگاه افزود: امروز شاهد حمایت های پالایشگاه از کسب و کارهای نوپا و شرکت های داخلی فعال شهرستان هستیم که زمینه ساز شکوفایی فعالیت های اقتصادی در این شهرستان مرزی شده است.

وی با اشاره به اینکه مدیران ارشد پالایشگاه تلاش‌های زیادی را در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکتی داشته اند بیان کرد: مدیران و کارکنان پالایشگاه در قالب فعالیت مسئولیت اجتماعی ارتباط بسیار مناسبی را با جامعه هدف بهزیستی برقرار کرده و این نهاد از خدمات خیرخواهانه مجموعه خیریه کارکنان پالایشگاه برخوردار شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بهزیستی خراسان رضوی جامعه هدف وسیعی را تحت پوشش دارد، تصریح کرد: با کمک افرادی که در مسائل اجتماعی فعال هستند و دغدغه ارائه خدمات به خانواده های مددجویان بهزیستی را دارند شاهد گام های بسیار خوبی در ارائه خدمات به این خانواده ها هستیم.

پوریوسف ادامه داد: در این نشست مقرر شد در برگزاری کلاس های آموزشی و توانمند سازی جامعه هدف بهزیستی شهرستان سرخس با مشارکت خیریه کارکنان پالایشگاه، اقدامات خوبی صورت گیرد.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی ضمن تقدیر از تلاش های مدیران و کارکنان و حمایت های آنان در قالب خیریه کارکنان گفت: در خراسان رضوی 470 هزار نفر جامعه آماری هستند که از این تعداد 10 هزار نفر در سرخس زندگی می‌کنند و دو هزار و 200 نفر جامعه هدف را معلولین تشکیل می دهند که امیدواریم با کمک خیرین، موضوع بیکاری و اشتغال مددجویان مرتفع گردد.

همچنین مدیرعامل پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد طی سخنانی گفت: همکاران ما در انجام کارهای خیرخواهانه همیشه پیش قدم هستند و یکی از دغدغه های اصلی آنان کمک به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است که این هدف در قالب خیریه کارکنان از زمان راه اندازی پالایشگاه در  سال 1362 در حال انجام است.

سید مجید منبتی افزود: یکی از اهداف ما در سال "رونق تولید" حمایت از کسب و کارهای نوپا و شرکت های داخلی است و وقتی مدیران شرکت های داخلی نسبت به تاسیس شعب خود در سرخس مبادرت ورزند، سعی می کنیم با رعایت ضوابط و مقررات، نیازهای پالایشگاه را از این شرکت ها تامین کنیم تا شاهد رونق تولید در این شهرستان مرزی باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/13 - ١٥:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 504