صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان:

تلاش شرکت پالايش گاز پارسیان برای کاهش قيمت هاي تمام شده هر مترمکعب گاز

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان گفت: شرکت پالایش گاز پارسیان در این سال ها تلاش کرده که بر اساس بودجه ریزی عمیلاتی پیش رود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فرشید ابدالی دهدزی در جلسه بودجه بندی سال 98 شرکت پالایش گاز پارسیان با بیان این مطلب، اظهار کرد: شرکت ها بایستی براساس محاسبات دقیق، پیش بینی بودجه را کرده و کارهایشان را بر اساس بودجه پیش بینی شده، انجام دهند.

وی ادامه داد: همگی باید دست به دست هم دهیم و این مهم را به سرانجام برسانیم زیرا همه در این امر دخیل هستیم.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان افزود: بحث صرفه‌جویی، استفاده درست از دستگاه ها، تجهیزات کارگاه ها، آزمایشگاه ها و نیروهاي متخصص و توانمند و استفاده مطلوب از بودجه شرکت است که نهایتاً در انتهای سال از عملکرد هزینه های‌مان دفاع کنیم. امیدوارم این مهم به کمک همدیگر محقق شود.

ابدالی تصریح کرد: در اين راستا شرکت پالايش گاز پارسیان با عملکرد مناسب سعي در کاهش قيمت هاي تمام شده هر متر مکعب گاز دارد.

وی در پايان افزود: هدف ما این است که همکاران بر قوانين و مقررات، قانون بودجه، قانون مناقصات، قانون کار و قوانین تأمین اجتماعی اشراف پیدا کنند تا در سال های آینده بتوانند تسلط بیشتری بر امور و تسهيل در کارها و همچنين سلامت کاري داشته باشند. همچنين انتظار مي رود دوره های بودجه مجدداً برگزار شود و همکاران با دقت، مقررات و آیین نامه ها را فرا بگیرند تا با اطلاعات بیشتر انشاالله بودجه ريزي صحيح و عملياتي داشته باشيم و کارها را پیش ببریم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/15 - ١٣:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 521