صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس پژوهش و فناوری پالایشگاه گاز ایلام:

رویکرد توانمندساز پالایشگاه گاز ایلام نسبت به شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی

رئیس پژوهش و فناوری پالایشگاه گاز ایلام از رویکرد توانمندساز پالایشگاه گاز ایلام نسبت شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی به منظور بومی سازی فناوری و رونق تولید خبر داد و گفت: پالایشگاه گاز ایلام در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید نامگذاری شده و در راستای حمایت از ساخت داخل، برنامه هایی را برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی در دست اقدام دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احسان نوراللهی در دیدار با مدیر و کارشناسان پارک علم و فناوری استان، رویکرد توانمندسازی این پالایشگاه نسبت به شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: حوزه پژوهش و فناوری این شرکت در نظر دارد به صورت عملی در زمینه فناوری و نوآوری اقدامات موثری انجام دهد که نتایج آن برای صنعت گاز قابل بهره برداری باشد.

وی از اعلام آمادگی این شرکت برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و ظرفیت های فناورانه مستقر در پارک علم و فناوری ایلام خبر داد و اظهار داشت: اهمیت فناوری برای این پالایشگاه مهم است و لزوم توجه به بومی سازی فناوری و توانمندسازی شرکت های داخلی از رویکردهای مدیریت ارشد این شرکت است.

رئیس پژوهش و فناوری پالایشگاه گاز ایلام از بهره جستن این پالایشگاه از فناوری های روز دنیا و نگاه علمی برای حل مشکلات در زمینه های مختلف خبر داد و گفت: پالایشگاه گاز ایلام نیروهای جوان، خلاق و تحصیلکرده ای را پرورش داده که نیاز است برای موضوعاتی همچون ثبت اختراع، بومی سازی فناوری و تجاری سازی آنها با پارک علم و فناوری همکاری دو جانبه داشته باشند.

در این جلسه مدیران شرکت دانش بنیان پژواک رایان سازنده دستگاه ها و سیستم اتوماتیک عیب یابی و ضخامت سنجی التراسونیک و شرکت فناور پیشگامان صنعت دونا در زمینه تجهیزات ایمنی و ابزار دقیق نفت و گاز به ارائه دستاوردهای خود پرداختند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/11 - ١٤:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1136