صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

تقدیر از مدیران و کارکنان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در زمینه سلامت اداری

طی مراسمی در پالایشگاه سرخون و قشم از مدیران و کارکنان این شرکت به جهت کسب رتبه نخست سلامت اداری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در این مراسم که با حضور مسعود زردویان سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید و سهراب نجار رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، گزارش مختصری در خصوص دستاوردهای این شرکت در زمینه طراحی و افتتاح پروژه توربین «رستون» برای نخستین بار در کشور و همچنین استمرار تولید پایدار در سطح صنعت نفت و گاز و... ارائه کرد.

در ادامه، سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران اظهارکرد: شرکت پالایش گاز سرخون و قشم نماد اقتصادمقاومتی و استمرار تولید پایدار در سطح صنعت گاز کشور است.

زردویان در ادامه سخنان خود، درخصوص روحيه اعتماد و خودباوري و همچنين پرورش و ارتقای دانش نيروي‌هاي انساني متخصص و به کارگیری جوانان نخبه و مهندسان توانمند در خصوص طراحي قطعات عظیم نكات بارزی را ارائه کرد.

همچنین در این مراسم، سهراب نجار رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران نیز بیان کرد: خوشبختانه این شرکت در کنار استمرار تولید پایدار به نکته ها و دستورالعمل های سلامت اداری اهمیت داده و در نهایت، سال گذشته در این بخش توانست رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/22 - ١٣:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1160