صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

انجام اقدام اساسی و پیشگیرانه به منظور مقابله با ویروس کرونا در شرکت پالایش گاز بیدبلند

رئیس HSE شرکت پالایش گاز بیدبلند گفت: با اعلام اپیدمی شدن انتشار ویروس کرونا در کشور و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و حفظ سلامتی کارکنان، بلافاصله کمیته مدیریت شرایط اضطراری در پالایشگاه به ریاست مدیر عامل تشکیل و تصمیمات مهمی اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ترحم نژاد در تشریح اقدامات کمیته مدیریت شرایط اضطراری با موضوع پیشگیری در برابر شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: از مهم‌ترین تصمیمات این کمیته لغو سیستم انگشت‌زنی حضور غیاب، تعطیلی کلیه اماکن ورزشی، فرهنگی، هنری و آموزشی اعم از رستوران، نمایشگاه ها، استخر و سالن های ورزشی در شهرک میانکوه شهرستان بهبهان و مسجدسلیمان محل اسکان خانواده کارکنان بود.

وی ادامه داد: همچنین تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی، اطلاع‌رسانی و ارسال پیام‌های بهداشتی، ضدعفونی سرویس‌های ایاب و ذهاب کارکنان، مکان های عمومی و ساختمان  اداری به صورت مکرر و پیاپی در حال انجام است.

این مقام مسئول تصریح کرد: اندازه گیری دمای بدن کارکنان در مبادی ورودی پالایشگاه، لغو ماموریت های خارج از منطقه، لغو بازدیدهای سایر نهادها از پالایشگاه  توزیع 3000 ماسک بین کارکنان و خانواده آنان وگندزدائی و ضد عفونی مناطق پر ترددپالایشگاه و منطقه میانکوه از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در کمیته مدیریت شرایط اضطراری بود.

وی بیان داشت: در این مدت، کمیته سلامت شرکت نیز با تشکیل جلسات و بررسی اقدامات انجام شده، ضمن پایش نتایج این اقدامات تصمیمات مقتضی را جهت کنترل و پیشگیری از شیوع این بیماری پیگیری می کنند.

ترحم نژاد ابراز امیدواری کرد: با انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت نکات بهداشتی و همچنین توجه کافی به الزامات و تصمیمات کمیته شرایط اضطراری و مقابله با ویروس کرونا توسط تمامی واحدهای ذیربط و کارکنان، شاهد عبور موفقیت آمیز از شرایط کنونی باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/26 - ١٠:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 295