صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

در نیمه نخست سال جاری صورت پذیرفت

انجام بیش از یک ميليون نفر ساعت كار بدون حادثه در منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران

مدیر منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران، از ثبت بيش از 1 ميليون و 555 هزار نفر ساعت كار بدون حادثه طي نيمه نخست سالجاري در اين منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله بایوردی با اعلام اين خبر گفت: ثبت اين رقم نشان از ارتقای علمي كاركنان و اهتمام به الزامات ايمني و ارائه آموزش هاي هدفمند به منظور مقابله با سوانح و كاهش آمار مخاطرات شايع در اين منطقه است.

وی با اشاره به تاثير امر آموزش در ارتقای سلامت کارکنان و با تاكيد بر همگام‌سازي توصيه‌هاي بهداشتي با آموخته‌هاي علمي افزود: واحد HSE منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران، در طول 6 ماهه نخست سالجاري موفق شد با آموزش 1504 نفر ساعت در زمينه هاي ايمني، بهداشت و محيط زيست، ركورد جديدي را در آموزش نيروي انساني به ثبت برساند.

این مقام مسئول اظهار داشت: برگزاري دوره ايمني و آتش نشاني، آشنايي با مانورها و واكنش در شرايط اضطراري، آموزش عملي اطفای حريق، مقررات صدور مجوزهاي انجام كار، دوره هاي ارزيابي ريسك و مديريت بحران، پدافند غير عامل و كارگاه‌هاي آموزشي HSE، امداد و نجات و كمك هاي اوليه و... از جمله برنامه هاي آموزشي واحد HSE اين منطقه بود كه در نيمه نخست سال جاري تحقق يافته است.

وي ثبت رکورد ساعت کار بدون حادثه را برای منطقه بسیار با ارزش دانست و تصريح کرد: اين منطقه در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست، تلاش مضاعفی انجام و همواره سعی بر گسترش این امر مهم دارد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/07/11 - ١٤:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 284