صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران تصریح کرد:

لزوم رسیدن به تعالی سازمانی، با داشتن امکانات و تجهیزات لازم

موضوعات مربوط به HSE ، تسهیل کننده کار است و نباید تصور شود که HSE مانع فعالیت ها بوده، بلکه دغدغه آن سالم بودن افراد و تجهیزات است تا کار به نحو احسن انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ رسول داودی نژاد، مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ايران كه در جلسه عملیاتی اين منطقه با حضور مدیر، معاونین و روسای واحدهای ستادی در سالن کنفرانس ایستگاه تاسیسات تقویت فشار گاز نکا سخن مي گفت؛ ضمن بيان مطلب فوق، اظهار کرد: ما می توانیم در صرفه جویی و خودکفایی پیش قدم باشیم، همچنین اگر بخواهیم مطرح باشیم، باید خود را قوی و تجهیز کنیم تا در بحث مدل تعالی سازمانی، فعالیت های لازم را داشته باشیم.

داودی نژاد با بیان این که اخیرا، عملیات پیگرانی در خط دامغان، ساری، نکا برای دومین بار در سال جاری انجام شده است، افزود: اقدامات اجرای اسپن بر روی رودخانه های در مسير نیز از عملیات های بزرگی بود که با موفقیت و به خوبی به اتمام رسید.

وي با اشاره به آمادگی منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران برای زمستان با عملیات هایی نظیر پیگرانی خاطرنشان کرد: نشت یابی در خطوط لوله منطقه به دقت انجام می شود.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ايران در ادامه به بحث مهم حریم در منطقه 9 اشاره کرد و یادآور شد: جلسات مهمی با فرمانداران و متولیان شهرک ها برگزار شده که مورد استقبال آنان بوده و همکاری های لازم در زمینه حریم با منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران صورت می گیرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/07/15 - ١٤:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 262