صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران تأکید کرد:

انجام فعالیت های مفید و مستمر در راستای تحقق اهداف سازمان

جلسه تودیع و معارفه سرپرست روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران با حضور مدیرعامل، مدیران، رؤسا و همکاران روابط عمومی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران، در این جلسه با اشاره به برگزاری اثربخش نخستین المپیاد بهره برداران گفت: باعث خرسندی است که مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت ملی گاز ایران با استقبال ویژه و حضور در جلسه تجلیل و تقدیر از بهره برداران شرکت انتقال گاز، برگزاری این المپیاد را یک کار علمی و ارزشمند برشمردند.

وی در ادامه این جلسه، ضمن تشکر از فعالیت هایی که در روابط عمومی در زمان تصدی اسماعیل برفی انجام شده است، ضمن معرفی غلامعلی میرزایی به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، انتظارات خود را از روابط عمومی برشمرد و بر انجام فعالیت های مفید و مستمر در راستای تحقق اهداف سازمان تأکید کرد.

توکلی تغییر را یک بحث سیستمی دانست و گفت: بهترین روش موفقیت در سازمان جابجایی است و  آن چه از روابط عمومی انتظار دارم، حرکت به سمت تعالی سازمانی است.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود، برقراری تعامل و ارتباط  اثربخش را جزو وظایف مهم روابط عمومی در سازمان عنوان کرد و بهره برداری از اطلاعات، امکانات و توانمندی مناطق عملیاتی را در پیشبرد اهداف مورد نظر خواستار شد.

توکلی اظهار داشت: با توجه به این که شرکت انتقال گاز ایران از لحاظ حجم خطوط لوله و تأسیسات، رتبه نخست در آسیا و خاورمیانه و همچنین رتبه چهارم را در جهان دارا است، لازم است با برنامه ریزی عملیاتی در روابط عمومی با در نظر گرفتن چارچوب اهداف استراتژیک شرکت، در راستای معرفی فعالیت ها و اقدامات این شرکت در سطح بین المللی گام برداریم.

در این جلسه، غلامعلی میرزایی سرپرست جدید روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران با تشکر از زحمات و خدمات اسماعیل برفی، طی سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی، ارتباطات برون سازمانی و درون سازمانی را از اولویت‌های کاری خود اعلام کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/08/28 - ١٣:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 438