صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

اجرای مانور آموزشی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، از افتتاح اتاق تجهیزات بحران حراست فراشبند و اجرای مانور آموزشی در مسیر خط لوله این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ولی اله فرخی، با اعلام این خبر افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده جهت تجهیز اتاق بحران مربوط به حراست تاسیسات فراشبند و به منظور آمادگی هرچه بهتر در شرایط اضطراری، اتاق تجهیزات بحران متشکل از یک اتاق قفسه بندی و تجهیزات مورد نیاز حراست به همراه چک لیست مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: برای مقابله با شرایط اضطراری، پرسنل حراست گروه بندی و وظایف هر گروه مشخص شد و در مورد شرایط اضطراری، نحوه مقابله با آن و شرح وظایف حراست در زمان بحران توضیحات لازم داده شد و در نهایت تمامی کارکنان حراست فراشبند از اتاق تجهیرات بحران بازدید كردند.

فرخی با اشاره به برگزاری مانور، تصریح کرد: با اعلام سانحه فرضی در ساعت مشخص شده ، تجهیزات بارگیری و پرسنل به محل مانور که از قبل در مسیر خط لوله مشخص شده بود اعزام شد و به محض ورود پرسنل حراست، محل بحران فرضی با نوار خطر ایزوله و راه های منتهی به آن مسدود و کنترل شد.

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران در ادامه افزود: در این مانور، نحوه برپا کردن چادر آموزش داده شد و مانورآموزشی طبق برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده با موفقیت اجرا  شد.

وی در پایان از کارکنان حراست منطقه پنج عملیات، به جهت تلاش در برگزاری این مانور آموزشی، قدرداني كرد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/04 - ١٤:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 342