صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران:

رسیدن به بلوغ فنی و مهندسی؛ رهاورد عزم و همت تلاش گران شرکت انتقال گاز ایران

مدیرعامل شرکت انتقال گازایران در سفر به استان بوشهر، ضمن بازدید از تاسیسات تقویت فشار گاز خورموج در منطقه 10 عملیات انتقال گاز، در نشستی با مدیران و کارکنان این منطقه شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی در این نشست با اشاره به تلاش ها و زحمات ارزشمند کارکنان منطقه 10 عملیات انتقال گاز اظهار داشت: اقدامات و فعالیت های مطلوبی درسطح این منطقه به انجام رسیده که این مهم، نشانه بارز دست یابی منطقه 10 عملیات،  به ویژگی چابکی و جوانی از لحاظ چرخه سازمانی است.

وی با بیان این که بخش اعظمی از حجم انتقال گاز کشور از سوی منطقه 10 عملیات، انتقال داده می شود، گفت: دست یابی به ویژگی های یادشده،  نشان دهنده پیشرفت، تعالی و بهبود مستمر در این منطقه است.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران خاطرنشان کرد: خوشبختانه بین ستاد شرکت انتقال گاز و مناطق عملیاتی آن ارتباط سازمانی مطلوب و مناسبی وجود دارد که این مؤید رسیدن این شرکت به سطح بلوغ فنی و مهندسی است. 

به گفته توکلی، این شرکت به رشد سازمانی بسیار مناسبی رسیده تا جایی که  روز به روز جهت پیشرفت و باز کردن جایگاه سازمانی خود بیش از پیش تلاش می کند.

در ادامه این نشست، حمید خدری مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران ضمن ارایه گزارشی کوتاه از آخرین اقدامات و فعالیت های این منطقه، گفت: علی رغم حجم بالای فعالیت ها در سطح منطقه 10 عملیات، همه کارها به لطف خداوند و همت نیروها به خوبی انجام می شود.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/30 - ١٤:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 317