صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

فاز جدید همکاری بخش خصوصی با شرکت انتقال گاز ایران

برای نخستین بار برون سپاری بهره برداری از تاسیسات صفاشهر کلید خورد

برون سپاری بهره برداری و تعمیرات تاسیسات تقویت فشار گاز صفاشهر 4 ، برای نخستین بار در سطح شرکت انتقال گاز ایران کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، با اشاره به برون سپاری فعالیت های این شرکت گفت: امسال برای نخستین بار بسته برون سپاری ایستگاه صفاشهر4، در قالب O&M (بهره برداری و تعمیرات) به بهترین نحو ممکن تهیه شد.

سعید توکلی افزود: هم اکنون پیمانکاران بخش خصوصی که صلاحیت انجام این خدمات را دارند، اعلام آمادگی کرده اند که پس از اتمام ارزیابی لازم و برگزاری مناقصه، شرکت برنده اعلام می شود.

وی تاکید کرد: برای نخستین بار است که برون سپاری خدمات در قالب بسته یکپارچه O&M (بهره برداری و تعمیرات) در ایستگاه صفاشهر 4، اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران یادآور شد: تهیه و تدوین برنامه منحصر به فرد 10 سال برون سپاری این شرکت، از دیگر اقدام های مهم در سال جاری به شمار می آید.

توکلی ادامه داد: این برنامه 10 ساله متناسب با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف و نوع تاسیسات و تجهیزات و هم چنین براساس دستورالعمل های وزارت نفت تدوین شده است.

به گفته وی، براساس این برنامه مشخص شده که تا 10 سال آینده کدام تاسیسات، خطوط انتقال گاز و مراکز بهره برداری را برون سپاری کنیم.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با بیان این که این برنامه ها با یک متدولوژی و بر اساس ارزیابی ریسک و فاکتورهایی از جمله قدمت تجهیزات، تنوع تجهیزات، فرآیندهای قابل برون سپاری و (Core Business) نبودن تدوین شده است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/09 - ١٢:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 373