صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران عنوان کرد:

حراست مأمن و جایگاه امنی برای حفاظت از منابع و سرمایه انسانی است

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در آیین تودیع و معارفه رئیس حراست منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران، دستگاه های حراستی را مأمن و جایگاه امنی برای حفاظت از منابع و سرمایه انسانی و نیز راهنمایی و هدایت گری کارکنان در مسیر برنامه ها و طرح های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مهران پیرایش گفت: برنامه های حراست در سازمان ها می بایست توام با جذب حداکثری و دفع حداقلی باشد. 

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: حراست در هر سازمان تافته ای جدابافته از سیستم نیست بلکه  در جهت رسیدن به تولید پایدار، محیط امنی را برای کارکنان ایجاد می کند.

وی با بیان این که حراست یک حوزه نظارتی است که حساسیت‌ها و ظرافت‌های خاصی را دارد و سعی و تلاش بر این بوده که ارزش و قداست جایگاه همکاران ما در محیط کاری حفظ شود، تصریح کرد: حراست به دنبال افزایش امنیت و حفظ آرامش روحی همکاران در محیط کار است و می بایست با اعتمادسازی هایی که انجام می دهیم به نقطه مطلوب برسیم. 

پیرایش با اشاره به نقش اعتمادسازی در رسیدن به تعالی در سازمان ها گفت: اعتماد به سختی به دست می آید ولی با یک لحظه غفلت از بین خواهد رفت، بنابراین مدیران باید در جهت ایجاد اعتماد در سطح شرکت و جامعه تلاش کنند.

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در ادامه با اشاره به وظیفه اصلی حراست در راستای نگه داشت سرمایه های انسانی و فیزیکی شرکت گفت: حراست به ویژه در مورد سرمایه های انسانی در چارچوب ضوابط شرکت در ساعات اداری موارد کنترلی لازم را در جهت پیشگیری از هرگونه آسیب احتمالی اعمال می‌ کند و حق ورود و دخالت در حریم خصوصی افراد را ندارد.

وی با اشاره به این که سازمان حراست به منظور سالم سازی محیط، ایجاد آرامش و ایجاد بستر مساعد برای فعالیت های کارکنان، تلاش خود را به‌کار خواهد گرفت، افزود: مسئول جدید حراست منطقه چهار عملیات، نیز با برخورداری از دانش و تجربه ای که در مجموعه دارد در همین راستا تلاش خواهد کرد.

 رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران کارنامه و عملکرد حراست این منطقه را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: در طول سال های گذشته تا کنون شاهد اقدامات خوبی در این  منطقه بوده ایم.

وی افزود: اقدامات صورت گرفته در حراست این منطقه، نشان دهنده پیشرفت قابل قبولی در امور حراست است و این پیشرفت، مرهون تلاش های بی وقفه کارکنان خدوم حراست و مدیران مجموعه می‌باشد.

پیرایش تصریح کرد: وظایف حراست رعایت قوانین و ترویج حس مسئولیت پذیری، تلاش در جهت حفظ امنیت همکاران، تکریم ارباب رجوع، حفظ آبرو و حریم خصوصی کارکنان و شایسته سالاری است.

در ابتدای این مراسم ناصر علوی شهری، مدیر منطقه ضمن خوشامدگویی به مدعوین و تشکر و قدردانی از حضور میهمانان در منطقه گفت: بازنشستگان به لحاظ دارا بودن تجربه و دانش فنی که طی سال ها فرا گرفته اند بایستی سرمشق و الگوی همه کارکنان قرار گیرند؛ همچنین نقش موثر همکاران بازنشسته در بهبود عملکرد و تربیت شغلی نیروهای جدید نیز بسیار حایز اهمیت و ارزشمند است.

وی در ادامه ضمن ارایه گزارش مختصری از فعالیت های جاری و آتی با اشاره به موقعیت جغرافیایی منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران و قرار گرفتن در حوزه سرزمینی متنوع و اهمیت آن و اضافه شدن خطوط جدید به ظرفیت های منطقه افزود: نگهداری، حفظ و حراست این خطوط، مورد اهمیت بوده و پایداری این خطوط و حفظ ارزش تاکنون مرهون تلاش خالصانه همکاران در حوزه منطقه چهار عملیات و واحد حراست بوده است که انشاءالله در آینده و از این به بعد ادامه خواهد یافت.

گفتنی است در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات 35 ساله ابوالفضل عربزاده در صنعت گاز کشور که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است، محمدرضا عاملی به عنوان رئیس حراست  منطقه 4 عملیات  انتقال گاز ایران معرفی شد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/14 - ١٤:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 821