صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در بازدید از تأسیسات تقویت فشار گاز خنج؛

برای رسیدن به یک صنعت پایدار باید انتقال دهنده پایدار گاز باشیم

زمانی می توانیم یک صنعت پایدار مبتنی بر گاز داشته باشیم که انتقال دهنده پایدار گاز باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در بازدید از تأسیسات تقویت فشار گاز خنج ضمن بیان مطلب فوق، با اشاره به رشد و بلوغ منابع انسانی گفت: بهره وری کامل با بهره گیری از پتانسیل نیروی انسانی در تمامی وظایف محوله تأسیسات تقویت فشار و مراکز بهره برداری حاصل خواهد شد .

وی افزود: با به بلوغ رسیدن مجموعه، سیستم به مسئولیت پذیری روی خواهد آورد و این آغاز ریشه‌ای حل چالش ها خواهد بود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر از مدیر و کارکنان منطقه 5 به جهت تلاش های صورت گرفته در راستای انتقال ایمن و پایدار گاز، خاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل خوب و بالای کارکنان این منطقه، انتظار مجموعه ستاد انتقال گاز ایران  رویکرد حل مسأله و ارایه پیشنهاد است.

توکلی با تأکید بر اینکه زمانی می توانیم یک صنعت پایدار مبتنی بر گاز داشته باشیم که انتقال دهنده پایدار گاز باشیم، گفت: از سوی دیگر زمانی می توانیم یک انتقال پایدار داشته باشیم که یک ارتباط منطقی با تأمین کنندگان برقرار کنیم.

در این نشست همچنین، ولی الله فرخی مدیر منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران نیز ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از توجه مدیرعامل و مسئولین انتقال گاز به تأسیسات تقویت فشار خنج، خواستار تسریع در اجرای پروژه کمپ استراحت اقماری کارکنان شد.

وی با ارایه گزارش عملکرد منطقه در 10 ماه گذشته بر تلاش و مشارکت هر چه بیشتر در اجرای پروژه ها و تعمیرات اساسی با استانداردسازی نیازمندی های قطعات و فعالیت پیمانکاران، تأکید کرد.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/05 - ١٣:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 874