صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

با هدف آشنایی با توربین های گازی صورت پذیرفت؛

بازدید جمعی فراگیران وزارت نفت عراق از منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران

به درخواست مرکز آموزشی فنی و تخصصی نفت اصفهان جمعی از فرا گیران وزرات نفت کشور عراق به همراه کارشناسان آن مرکز از منطقه دو عملیات انتقال گاز و مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز دهق و همچنین از نمایشگاه دائمی خوداتکایی و توانمندی های فنی و عملیاتی منطقه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران با اعلام این خبر گفت: این بازدید آموزشی به منظور آشنایی با توربین های گازی بویژه توربین ملی و انواع توربین های در حال تعمیر از مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز دهق صورت پذیرفت.

وی در ادامه توضیحات مبسوطی در خصوص دستاوردها و ساخت تجهیزات داخلی  بیان و به تبادل نظرات و پاسخگویی به سوالات کارشناسان فراگیران وزارت نفت عراق پرداخت.

نماینده کارشناسان فراگیران وزارت نفت عراق نیز گفت: از دیدن و شنیدن اقدامات بارز انجام شده در بخش‌های فنی و عملیاتی در این منطقه بسیار تحت‌تاثیر قرار گرفتم، متخصصان این منطقه در دوران دشوار تحریم همچنان قوی و توانمند هستند و در اجرای پروژه‌ها، چه در زمینه، طراحی و همچنین ساخت‌وساز و تعمیرات و بهره‌برداری عملیاتی، بیشترین تلاش خود را می‌کنند؛ این اقدام‌ها بسیار تحسین‌برانگیز است و من برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/23 - ١١:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1166