صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

در نيمه نخست سال جاري صورت پذیرفت

ثبت بالغ بر یک میلیون و 500 هزار نفر ساعت كار بدون حادثه در منطقه 8 عمليات انتقال گاز

مدیر منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران در نيمه نخست سال جاري از ثبت بيش از یک ميليون و 500 هزار نفر ساعت كار بدون حادثه در اين منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، یدالله بایبوردی،ثبت اين مقدار ساعت کار بدون حادثه را برای منطقه بسیار با ارزش دانست و گفت: اين منطقه در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست تلاش مضاعفی داشته است.

وی افزود: از اين ميزان ساعت كاركرد بدون حادثه، بیش از 82 هزار  نفر ساعت كاركرد به نيروهاي رسمي و قراردادي و بیش از 71 هزار نفر ساعت به نيروهاي پيمانكاري اختصاص يافته است.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: حفظ محيط زيست و تلاش در جهت رفع آلاينده ها جزو خط مشي مديريتي، تعهدات كاري و اخلاقي سازمان ها بوده، و در منطقه 8 عمليات نيز از اولويت ها و مسئوليت هاي اجتماعي بشمار مي رود.

بایبوردی با تاکید بر شناسایی شدن تمامی پسماندهای موجود در این منطقه بیان کرد: طبق دستورالعمل اجرايي با روش هاي فروش و ارسال به مراكز بازيافت، نگهداري موقت و دفع كليه پسماندهاي عادي به صورت مستقيم يا از طريق پيمانكار به مراكز مجاز شهرداري تحويل داده مي شود.

وی اجراي 19 مورد مانور از نوع A، Bو C انجام معاينات دوره اي پرسنل بالغ بر 33 درصد، برگزاري دوره هاي آموزشي واكنش در شرايط اضطراري در اكثر تاسيسات و مراكز بهره برداري، تست هيدواستاتيك تمامي سيلندرهاي سيستم اطفاء حريق، سمپاشي محوطه ها و ساختمانها، برپايي جلسات هماهنگي و همچنين بازديدهاي دوره اي از مراكز و تأسيسات را از جمله بر نامه هاي درون سازماني در طول 6 ماهه نخست سالجاري اين منطقه نام برد.       

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/29 - ١٠:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1089