صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

منطقه 8 عمليات انتقال گاز در مسير سازمان‌هاي متعالي

بمنظور ارزيابي و آگاهي از روند فعاليت‌هاي رو به بهبود واحدها و قرار گرفتن در مسير سازمان‌هاي متعالي، رويكردها و نتايج فعاليت هاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز در قالب مدل ارزيابي تعالي سازماني(EFQM)، مورد بررسي و سنجش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، در افتتاحيه اين ارزيابي، يدالله بايبوردي، مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضمن ارائه گزارش عملكرد اين منطقه، ارزيابي مذكور را بسيار ارزنده توصيف کرد و گفت: اميدواريم اين ارزيابي بتواند فضاي تبادل تجربيات را در جهت بهبود عملكردها و فرآيندها در منطقه 8 عمليات ايجاد کند.

بايبوردي افزود: تمامي پرسنل اين منطقه سعي بر آن دارند در چارچوب فرايندهاي شركت  انتقال گاز ، در جهت انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز و همچنين ارائه خدمات بهينه به ذينفعان طبق قرارداد و تحقق اهداف عاليه سازمان به نحو احسن گام بردارند.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، فرآيند ارزيابي را فرصتي مغتنم براي مناطق عملياتي برشمرد و اظهار كرد: ماموريت اصلي سازمان، ارائه خدمات بهينه و ايمن بوده و اين مهم ميسر نمي شود مگر اينكه سازمان خود را با استانداردها و معيارهاي تعالي سازماني وفق دهد.

صمد بابايي، ارزياب ارشد شركت ملي گاز ايران نیز در ادامه این مراسم، ضمن ابراز خرسندي از حضور در منطقه 8 عمليات انتقال گاز و با اشاره به اينكه مدل تعالي سازماني با تلاش جهت بهتر شدن روند فعاليت‌هاي سازمان و نيز با سمت و سو دادن به اعمال مديريت، باعث بهبود  خدمات در سازمان مي‌شود؛ گفت: اين مدل، هم امکان‌سنجي را بين شرکت هاي مختلف به نحوي فراهم مي کند که مي توان از آن به عنوان مبناي ارزشمندي براي بهره گيري از تجارب موفق سازمان برتر استفاده کرد.

در ادامه، عليرضا رحمت نژاد، رئيس تحليل سيستم‌ها و مديريت انرژي و مدير تعالي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضمن تاكيد بر اجرا و ارزيابي منويات استراتژي انتقال گاز، اهميت تعالي و توجه بيشتر به ارتقای عملكرد منطقه بر اساس معيارها و زيرمعيارهاي الگوي تعالي سازماني  EFQM، ارزيابي و سنجش عملكرد منطقه مطابق با منطق RADAR اظهار نمود: اين ارزيابي در بازه زماني (3 روزه) توسط تيم 5 نفره در حوزه هاي رهبري، استراتژي، فرآيندها، سرمايه هاي انساني، خدمات و مشتريان، منابع مالي و نتايج كسب و كار، فناوري و دانش، جامعه، شركا و تامين كنندگان انجام گرفت.

گفتني است، در اين دوره ارزيابي تمامي فعاليت‌ها، رويكردها و نتايج واحدهاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، طبق اظهارنامه تسليمي مورد بررسي و ارزيابي قرار گرفت و نتايج آن در آينده اعلام خواهد شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/02 - ١٥:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1413