صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

در تابستان امسال صورت پذیرفت

تولید 240 هزار کیلووات ساعت انرژی برق از سوی منطقه منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

شرکت توزیع نیروی برق فارس وابسته به وزارت نیرو از منطقه پنج عملیات انتقال گاز به دلیل همکاری در پروژه های پیک سایی تابستان سال 1398 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ولی اله فرخی، مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران با اعلام این خبر افزود: این منطقه در تابستان 1398 با مشارکت در طرح های پاسخ گویی بار، از قبیل کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار و استفاده از مولد خود توانسته بیش از دویست و چهل هزار کیلووات ساعت از انرژی تامین شده از برق شبکه را کاهش دهد.

وی افزود: مراتب تقدیر و تشکر، میزان دقیق کاهش بار و پاداش های ریالی طی نامه ای از سوی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق فارس به منطقه ابلاغ شده است.

فرخی با اشاره به بیشترین میزان صرفه جویی و کاهش بار در منطقه، تصریح کرد: تاسیسات تقویت فشار گاز خنج با 618 کیلووات کاهش توان، در رتبه نخست و تاسیسات خاوران با 373 کیلووات کاهش توان در رتبه بعد قرار دارد.

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران ادامه داد: همچنین تاسیسات آباده، صفاشهر، فراشبند، نورآباد و جهرم در این پروژه با راهبری کمیته انرژی منطقه در این پروژه همکاری داشته اند.

فرخی خاطر نشان كرد: بر اساس تعاملات موجود بین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس و منطقه پنج عملیات انتقال گاز شاهد همکاری های بیشتری در مشارکت در پیک سایی نسبت به سال قبل بوده ایم.

وی در پایان از همکارانی که با ارائه نظرات و اقدامات سازنده، منطقه پنج عملیات انتقال گاز را در همکاری با پروژه پیک سایی یاری رسانده اند، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/18 - ١١:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1254